Ceny na kosiarkę Einhell GE-CT 18 Li Solo (3411172)
Wideo 2Zdjęcia 4 | od 185 do 278 zł Bezprzewodowa podkaszarka marki Einhell to średniej klasy narzędzie ogrodnicze bez akumulatora i ładowarki w zestawie. W sprzedaży dostępna jest również wersja bez przedrostka Solo, która przewiduje akumulator o pojemności 1,5 Ah. To urządzenie jest kompatybilne z autorską platformą bateryjną Power X-Change i może być używane z akumulatorami 18W z innych urządzeń tego producenta. Trymer Einhell GE-CT 18 Li Solo nadaje się do zadań punktowych lub pracy na małych obszarach, ponieważ szerokość robocza to skromne 24 cm W zestawie znajduje się 20 takich dysz, do przechowywania których przewidziano specjalny schowek w uchwycie ). Do ważnych cech konstrukcyjnych urządzenia należy zaliczyć obrotową głowicę tnącą, która umożliwia pracę nie tylko w płaszczyźnie poziomej, ale również pionowej lub poc...hyłej. Warto również wziąć pod uwagę obecność praktycznego drążka teleskopowego z regulacją nachylenia, kompletnego wspornika ograniczającego do ochrony kwiatów oraz schludnego strzyżenia przy płocie. Kolejnym plusem jest naprawdę umiarkowany hałas, nieprzekraczający 64 dB. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Podkaszarka akumulatorowa GE-CT 18 Li-Solo Power X-Change Li-ion 1 | 185 zł |
Einhell Cordless Lawn Trimmer GE-CT 18 Li-Solo | 246 zł |
Einhell Ge-ct 18 Li Electric Grass Trimmer Czerwony,Posrebrzany One Size / | 241 zł |
Podkaszarka GE-CT 18 Li Solo PXC Einhell | 278 zł |
Podkaszarka Einhell Expert GE-CT 18 Li (bez baterii) | 273 zł |
Podkaszarka GE-CT 18 Li Solo PXC Einhell | 278 zł |
Einhell GE-CT 18 Li Solo 3411172 | 235 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!