Ceny na Einhell Expert Plus TE-CD 18/2 Li Solo (4513833)
Zdjęcia 3 | od 184 do 257 zł Rodzaj: wiertarko-wkrętarka; Konstrukcja: pistoletowa; Liczba obrotów (obr./min): 1250; Moment obrotowy: Maks. moment obrotowy (Nm): 44; z regulacją; Przekładnia: 2-biegowa; Liczba biegów: 2; Zmiana kierunku obrotów: przełącznik suwakowy; Waga (kg): 1.01; Uchwyt: szybkozaciskowy; Średnica uchwytu (mm): 10 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Te-Cd 18/2 Li Power X-Change Wiertarka Akumulatorowa Czarny/Czerwo | 184 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18/2 Li-Solo 18 V | 225 zł |
Wiertarko-wkrętarka TE-CD 18/2 Li-Solo Einhell, akumulatorowa, 18 V | 209 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Te-Cd 18/2 Li-Solo 4513833 | 257 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!