Ceny na Einhell Classic TC-ID 650 E (4258682)
Zdjęcia 3 | od 128 do 192 zł Niedroga wiertarka pistoletowa zasilana z sieci z obsługą trybu udarowego. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku domowego. Ze względu na przystępną cenę i funkcjonalność będzie dobrym wyborem dla każdego majsterkowicza i majsterkowicza. Potrafi obsłużyć umiarkowaną liczbę prac montażowych i demontażowych, montażowych, budowlanych i wykończeniowych. Nadaje się do roli narzędzia zastępczego lub zapasowego do okazjonalnego użytku profesjonalnego. Wiertarka Einhell Classic TC-ID 650 E 4258682 jest wyposażona w mocny szczotkowany silnik elektryczny o mocy 650 W oraz wytrzymałą przekładnię jednobiegową z utwardzanymi zębatkami. Wygodny uchwyt bezkluczowy o średnicy od 1,5 do 13 mm służy do szybkiej wymiany oprzyrządowania. Bezproblemowo...wierci na ich bazie stal, metale nieżelazne i stopy, ceramikę, materiały polimerowe i drewno. Dzięki trybowi udarności może wykonywać w betonie otwory o średnicy do 10 mm. Obsługuje elektroniczną regulację częstotliwości obrotów uchwytu (z możliwością jej ograniczenia) oraz wsteczną. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Wiertarka udarowa TC-ID 650 E 650 W wydajność wiercenia Ø drewna 2 | 131 zł |
Einhell TC-ID 650 E DO-EL-WIE-EIN-002 | 160 zł |
Wiertarka udarowa EINHELL TC-ID 650 E | 160 zł |
Wiertarka udarowa EINHELL TC-ID 650 E 4258682 | 160 zł |
Wiertarka Einhell TC-ID 650 E 650W | 156 zł |
Wiertarka udarowa TC-ID 650 E Einhell | 192 zł |
Wiertarka udarowa EINHELL tc-id 650 e 4258682 | 146 zł |
Wiertarka udarowa TC-ID 650 E Einhell | 192 zł |
Wiertarka Einhell TC-ID 650 E Classic | 167 zł |
Wiertarka udarowa elek 650W 2600rpmEINHELL | 143 zł |
Wiertarka udarowa elek 650W 2600rpmEINHELL | 131 zł |
EINHELL Wiertarka udarowa elek 650W 2600rpmEINHELL | 128 zł |
Wiertarka udarowa TC-ID 650 E Einhell | 192 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!