Ceny na Dyson Supersonic HD03
Wideo 7Zdjęcia 15 | od 1 635 do 2 579 zł Urządzenie: suszarka; Typ silnika: bezszczotkowy; Moc (W): 1600; Prędkości nadmuchu: 3; Zakresy temperatury: 3; zimne powietrze; jonizacja; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dyson Supersonic Brush Kit suszarka do włosów HD03 | 2 579 zł |
Suszarka do włosów SUPERSONIC srebrna/miedziana SUPERSONICNOEL | 2 366 zł |
DYSON E HD03 Suszarka Do Włosów 386732-01 | 1 635 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!