Robot odkurzający
Dreame D10S Pro (RLS6A)
Wideo 4Zdjęcia 11 | od 1 555 do 2 397 zł Zaawansowany technologicznie robot sprzątający z laserowym czujnikiem lidarowym i funkcją mapowania do automatycznego czyszczenia na sucho i na mokro dużych powierzchni (do 200 m²). W 2023 roku pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego. Będzie dobrym wyborem dla szerokiego grona użytkowników preferujących sprzęt AGD high-tech pozwalający na automatyzację rozwiązywania codziennych zadań domowych. Łatwo i szybko usuwa nie tylko kurz/piasek, ale także drobne zanieczyszczenia. Główne cechy urządzenia to: precyzyjny skaner laserowy 3D, który pozwala na budowanie map zajmowanych pomieszczeń w celu optymalnego zaplanowania trasy sprzątania, zwiększona moc ssania (do 5000 Pa) oraz duża autonomia urządzenia (do 5000 Pa) do 280 minut). Warto również zwróci...ć uwagę na obecność czujników bliskiego pola na podczerwień i czujników wysokości, które chronią robota sprzątającego Dreame D10S Pro przed upadkiem ze schodów. Wbudowana kamera umożliwia transmisję obrazu na smartfon/tablet użytkownika. Model ten jest zdalnie sterowany poprzez sieć globalną za pomocą aplikacji Dreamehome. Obsługuje ustawienia mocy ssania, dopływu wody i ustawienia harmonogramu sprzątania (wybór pomieszczeń, godzin i dni tygodnia). Wbudowana pamięć urządzenia może przechowywać plany pomieszczeń dla trzech różnych pięter. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dreame D10S Pro RLS6A Robot Sprzątający Czarny 24 x 69 x 25 cmAplikacja Dreamehome umożliwia zdalne sterowanie robotem, nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu
Możesz nagrać krótki... więcejfilm, zrobić zrzut ekranu, zaplanować trasę D10s Pro lub pokierować go do stacji ładowania
Ponadto urządzenie umożliwia przesyłanie Twoich komunikatów głosowych
Dreame D10s Pro posiada akumulator o pojemności 5200 mAh, co przekłada się na około 280 min nieprzerwanej pracy
Robot automatycznie wróci do stacji ładowania, gdy poziom naładowania akumulatora będzie niski Amazon.plZłóż skargę | 1 555 zł |
Robot sprzątający Dreame D10S Pro RLS6ARobot sprzątający Dreame D10S Pro 5200mAh 570 ml Nawigacja LDS Mopowanie Inteligentny robot sprzątający Przekonaj s... więcejię, że sprzątanie może być przyjemne! Robot sprzątający Dreame D10s Pro nie tylko odkurza, ale również mopuje podłogi, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Wykorzystuje moc ssania na poziomie 5000 Pa, dzięki czemu dokładnie pozbywa się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. Mapowanie LDS odpowiada za dokładne skanowanie pomieszczeń, a wytrzymały akumulator (5200 mAh) umożliwia do 280 min pracy na jednym naładowaniu. Co więcej, urządzenie kontroluje ilość dystrybuowanej wody, a obsługę ułatwiają aplikacja i sterowanie głosowe. Możesz nim również sterować zdalnie, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Czarny Pojemność baterii: 5200 mAh Moc ssąca: 5000 Pa Pojemność zbiornika na kurz: 570 ml Pojemność zbiornika na wodę: 235 ml Czas pracy: 280 min (w trybie Quiet) Funkcja mopowania: Tak (nakładka mopująca) System nawigacji: LDS Funkcje: 3 poziomy przepływu wody Typ filtra: EPA (RHF1) Kompatybilność: Siri, Amazon Alexa, Google Assistant, Aplikacja Dreamehome Żaden brud nie umknie jego uwadze Dreame D10s Pro to Twój sojusznik w walce z brudem. Jego moc ssania wynosi 5000 Pa, dzięki czemu masz pewność, że podłogi w Twoim domu są czyste. Ponadto został wyposażony w gumową szczotkę, która wytrzepuje zalegający w dywanie kurz i precyzyjnie zbiera znajdujący się na twardych powierzchniach brud. Co więcej, zapobiega wplątywaniu się włosów. Nawigacja LDS Robot wykorzystuje zaawansowany system nawigacji LDS, który odpowiada za precyzyjne skanowanie, mapowanie i planowanie trasy. Co więcej, wykrywa i omija przeszkody, więc nie musisz się obawiać, że zostanie uszkodzony. Bądź na bieżąco Kontroluj pracę robota i miej na oku mieszkanie pod Twoją nieobecność. Aplikacja Dreamehome umożliwia zdalne sterowanie robotem, nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Co więcej, dowiesz się co porabiają Twoje zwierzaki lub dzieci. Możesz też nagrać krótki film, zrobić zrzut ekranu, zaplanować trasę D10s Pro lub pokierować go do stacji ładowania. Ponadto urządzenie umożliwia przesyłanie Twoich komunikatów głosowych. Długi czas pracy i automatyczny powrót do bazy Dreame D10s Pro posiada akumulator o pojemności 5200 mAh, co przekłada się na około 280 min nieprzerwanej pracy. Ponadto robot automatycznie wróci do stacji ładowania, gdy poziom naładowania akumulatora będzie niski. Gdy już się naładuje (ok. 6 h), będzie kontynuować pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Skuteczne mopowanie Robot oferuje również funkcję mopowania. W zestawie znajdziesz nakładkę mopującą, która ułatwi pozbycie się uporczywych zabrudzeń. Co więcej, elektroniczne sterowany zbiornik na wodę kontroluje ilość wody, dzięki czemu nakładka mopująca będzie zawsze optymalnie nawilżona, a Ty nie musisz się obawiać Maxelektro.plZłóż skargę | 1 849 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Dreame D10s Pro czarny AGDM-ODK-DRME-017Robot sprzątająco-mop Komputronik.plZłóż skargę | 1 777 zł |
Robot sprzątający DREAME D10S ProRobot sprzątający marki DREAME model D10S Pro to wydajne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi, a... więcejle również umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 235 ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze. Electro.plZłóż skargę | 1 555 zł |
Robot sprzątający DREAME D10S ProRobot sprzątający marki DREAME model D10S Pro to wydajne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi, a... więcejle również umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 235 ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze.... Avans.plZłóż skargę | 1 555 zł |
dreame Robot sprzątający Dreame D10s ProRobot sprzątający Dreame D10s ProPrzekonaj się, że sprzątanie może być przyjemne! Robot sprzątający Dreame D10s Pro... więcejnie tylko odkurza, ale również mopuje podłogi, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Wykorzystuje moc ssania na poziomie 5000 Pa, dzięki czemu dokładnie pozbywa się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. Mapowanie LDS odpowiada za dokładne skanowanie pomieszczeń, a wytrzymały akumulator (5200 mAh) umożliwia do 280 min pracy na jednym naładowaniu. Co więcej, urządzenie kontroluje ilość dystrybuowanej wody, a obsługę ułatwiają aplikacja i sterowanie głosowe. Możesz nim również sterować zdalnie, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Żad Akces-markt.plZłóż skargę | 1 849 zł |
Robot sprzątający Dreame D10s Pro (czarny)Specyfikacja Obsługa aplikacji mobilnych Tak Kolor produktu Czarny Zdalna obsługa za pomocą smartf... więcejona Tak Rodzaj pojemnika na kurz Worek na kurz Kształt Okrągły Zdalnie sterowany Tak Pojemność baterii 5200 mAh Czas pracy 280 min Ładowanie akumulatora Tak Moc ssania 5000 Pa Waga produktu 3,6 kg Wysokość produktu 96,8 mm Szerokość produktu 350 mm Głębokość produktu 350 mm Poziom hałasu 60 dB Współpraca z Asystentem Google Tak Typ szczotki Szczotka wałkowa i szczotka boczna Tryb cichy Tak Współpraca z Amazon Alexa Tak Typ nawigacji Laser Distance Sensor (LDS) Automatyczny powrót do stacji bazowej Tak Funkcja programowania Tak Pojemność zbiornika na wodę 0,235 l Pojemność na kurz (odkurzacz) 0,57 l Mycie na mokro Tak Współpraca z Apple Siri Tak Dedykowana aplikacja Dreamehome app Zawartość opakowania Szczoteczka do czyszczenia x 1 Zawartość opakowania Instrukcja obsługi x 1 Zawartość opakowania Stacja ładowania x 1 Zawartość opakowania Robot x 1 Zawartość opakowania Nakładka do mopa x 1 Zawartość opakowania Przewód zasilający x 1 Zawartość opakowania Zbiornik na wodę x 1 Zawartość opakowania Szczotka boczna x 1 Szerokość 400mm Długość 450mm Wysokość 150mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 397 zł |
Dreame D10s Pro Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 60dBAutomatyczne opróżnianie pojemnika:nie;A OleOle.plZłóż skargę | 1 555 zł |
Robot sprzątający DREAME D10S ProRobot sprzątający marki DREAME model D10S Pro to wydajne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi, a... więcejle również umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 235 ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 555 zł |
Odkurzacz Automatyczny Dreame D10s ProJeżeli szukasz urządzeń dla domu w najlepszych cenach, nie przegap Odkurzacz Automatyczny Dreame D10s Pro i szeroki... więcejego wyboru wysokiej jakości drobnych urząd... EmpikZłóż skargę | 1 595 zł |
Dreame D10s Pro Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 60dBAutomatyczne opróżnianie pojemnika:nie;A RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 555 zł |
Robot sprzątający Dreame D10s Pro | 2 140 zł |
Robot sprzątający Dreame D10s Pro (RLS6A) | 1 849 zł |
Robot sprzątający Dreame D10s Pro | 2 174 zł |
dreame Robot sprzątający Dreame D10s Pro (czarny)Akces-markt.pl Złóż skargę | 2 259 zł |
Robot sprzątający Dreame D10s Pro | 1 849 zł |
Dreame D10s Pro | 1 776 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!