Robot odkurzający
Dreame Bot W10 Pro (RLS6TAC)
Wideo 3Zdjęcia 12 | od 2 672 do 5 625 zł Rodzaj: robot; Sprzątanie: na mokro i sucho; Pojemnik na kurz: system cyklon; Moc ssania (Pa): 4000; Objętość pojemnika na kurz (l): 0.45; Filtr HEPA: HEPA; Dodatkowe tryby: tryb turbo; wibrujący mop; Ograniczenie powierzchni sprzątania: przez aplikację; sprzątanie zgodnie z harmonogramem |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dreame Odkurzacz robot W10 Pro | 2 689 zł |
DREAME, Robot sprzątający W10 Pro, biały | 2 672 zł |
Dreame W10 Pro Vacuum Cleaner Robot With Charging Dock Biały One Size / EU | 5 625 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!