Ceny na Doogee Smini 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 7 | od 771 do 1 162 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 4.5; rozdzielczość ekranu: 1170x480; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 57; ОС: Android 13; Model procesora: Helio G99; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOOGEE Smini niełamliwy telefon komórkowy Helio G99 15GB256GB/TF 1TB 50MP【15 GB RAM + 256 GB ROM, Helio G99】Połączenie procesora Helio G99 i 15 GB pamięci RAM o dużej pojemności (8 GB + do... więcej7 GB rozszerzenia RAM) sprawia, że DOOGEE Smini jest potężnym, nietłukącym się smartfonem. Ośmiordzeniowy procesor oferuje wysoką wydajność, gwarantując płynną obsługę aplikacji i wrażenia z gier, a miejsce do przechowywania 256 GB pozwala użytkownikom łatwe zarządzanie i przechowywanie dużych ilości danych.
【Innowacyjny ekran tylny + bateria 3000 mAh】Innowacyjny tylny ekran nie tylko dodaje wyjątkowości nietłukącego się telefonu, ale także zapewnia łatwy dostęp do powiadomień i sterowania muzyką, zapewniając większy wybór i wygodę, dzięki czemu korzystanie z telefonu jest bardziej różnorodne. Jednocześnie bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia nietłukący się telefon komórkowy Smini doskołą żywotność baterii i nie wymaga częstego ładowania.
【Ekran 4,5'', kompaktowy i trwały. Ekran 4,5'' niełamliwego smartfo DOOGEE Smini moż łatwo trzymać jedną ręką. Chociaż ekran stał się mniejszy, rozdzielczość 480*1170 zachowuje przejrzystość i teksturę ekranu. Kompaktowy korpus i waga 155 gramów zapewniają wygodne użytkowanie jedną ręką i doskołą mobilność, dzięki czemu moż go łatwo nosić ze sobą bez powodowania dodatkowego obciążenia lub niedogodności.
【AI Dual Camera + Face ID】Główny aparat do 50 MP może robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z wyraźnymi szczegółami i jasnymi kolorami. Niezależnie od tego, czy fotografujesz krajobrazy, ludzi czy sceny nocne, nietłukący się telefon Smini może się załatwić! Jednocześnie dzięki szybkiemu identyfikatorow Amazon.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" SrebrnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Electro.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" SrebrnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Avans.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" SrebrnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Doogee S Mini 8/256GB CzarnyIDEALNY DLA OSÓB CENIĄCYCH MINIMALIZM. WSZYSTKIE TELEFONY PRZECHODZĄ KONTROLĘ JAKOŚCI. WSZYSTKIE... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 889 zł |
DOOGEE Smini niełamliwy telefon komórkowy Helio G99 15GB256GB/TF 1TB 50MP【15 GB RAM + 256 GB ROM, Helio G99】Połączenie procesora Helio G99 i 15 GB pamięci RAM o dużej pojemności (8 GB + do... więcej7 GB rozszerzenia RAM) sprawia, że DOOGEE Smini jest potężnym, nietłukącym się smartfonem. Ośmiordzeniowy procesor oferuje wysoką wydajność, gwarantując płynną obsługę aplikacji i wrażenia z gier, a miejsce do przechowywania 256 GB pozwala użytkownikom na łatwe zarządzanie i przechowywanie dużych ilości danych.
【Innowacyjny ekran tylny + bateria 3000 mAh】Innowacyjny tylny ekran nie tylko dodaje wyjątkowości nietłukącego się telefonu, ale także zapewnia łatwy dostęp do powiadomień i sterowania muzyką, zapewniając większy wybór i wygodę, dzięki czemu korzystanie z telefonu jest bardziej różnorodne. Jednocześnie bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia nietłukący się telefon komórkowy Smini doskonałą żywotność baterii i nie wymaga częstego ładowania.
【Ekran 4,5'', kompaktowy i trwały. Ekran 4,5'' niełamliwego smartfona DOOGEE Smini można łatwo trzymać jedną ręką. Chociaż ekran stał się mniejszy, rozdzielczość 480*1170 zachowuje przejrzystość i teksturę ekranu. Kompaktowy korpus i waga 155 gramów zapewniają wygodne użytkowanie jedną ręką i doskonałą mobilność, dzięki czemu można go łatwo nosić ze sobą bez powodowania dodatkowego obciążenia lub niedogodności.
【AI Dual Camera + Face ID】Główny aparat do 50 MP może robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z wyraźnymi szczegółami i jasnymi kolorami. Niezależnie od tego, czy fotografujesz krajobrazy, ludzi czy sceny nocne, nietłukący się telefon Smini może się załatwić! Jednocześnie dzięki szybkiemu identyfikatorow Amazon.plZłóż skargę | 771 zł |
DOOGEE Smini niełamliwy telefon komórkowy Helio G99 15GB256GB/TF 2TB 50MP【15 GB RAM + 256 GB ROM, Helio G99】Połączenie procesora Helio G99 i 15 GB pamięci RAM o dużej pojemności (8 GB + do... więcej7 GB rozszerzenia RAM) sprawia, że DOOGEE Smini jest potężnym, nietłukącym się smartfonem. Ośmiordzeniowy procesor oferuje wysoką wydajność, gwarantując płynną obsługę aplikacji i wrażenia z gier, a miejsce do przechowywania 256 GB pozwala użytkownikom na łatwe zarządzanie i przechowywanie dużych ilości danych.
【AI Dual Camera + Face ID】Główny aparat do 50 MP może robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z wyraźnymi szczegółami i jasnymi kolorami. Niezależnie od tego, czy fotografujesz krajobrazy, ludzi czy sceny nocne, nietłukący się telefon Smini może się załatwić! Jednocześnie dzięki szybkiemu identyfikatorow Amazon.plZłóż skargę | 1 162 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" CzarnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Electro.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" FioletowyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Electro.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" CzarnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Avans.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" FioletowyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Avans.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" CzarnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon DOOGEE Smini 8/256GB 4.5" FioletowyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68 Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Doogee S Mini 8/256GB SrebrnyS mini to pancerny smartfon spełniający najwyższe normy odporności(IP68, IP69K i MIL-STD-810H),... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!