Ceny na dron DJI Tello Boost Combo
Wideo 1Zdjęcia 64 | od 719 do 959 zł Kompaktowy, stosunkowo lekki i doskonale sterowany quadkopter dla dzieci i dorosłych, którzy dopiero zapoznają się z takim sprzętem latającym. Pozycjonowany w 2019 roku jako produkt klasy średniej, z powodzeniem łączy rozsądną cenę, szeroką funkcjonalność i imponującą niezawodność. Intuicyjne sterowanie smartfonem (bez własnego pilota) sprawia, że poznanie świata dronów jest niezwykle łatwe. Do współpracy z dronem DJI Tello Boost Combo dostępna jest specjalna aplikacja mobilna, którą można zainstalować na prawie każdym smartfonie. Zaawansowany technologicznie cyfrowy system sterowania oparty na wielordzeniowym mikroprocesorze gwarantuje maksymalną stabilność i przewidywalność lotu. Dzięki wbudowanej kamerze z 5-megapikselową matrycą CMOS i systemem stabilizacji obrazu może przesyłać wyraźn...y obraz w rozdzielczości HD w czasie rzeczywistym (funkcja First Person View). Oprócz ekranu smartfona obraz może być wyświetlany na goglach VR, co daje niepowtarzalną możliwość zobaczenia świata z lotu ptaka. Lekka i wytrzymała rama korpusu quadkoptera sprawia, że korzystanie z niego jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Rozpędza się do 30 km/h i oddala się od operatora o 100 m. Naładowanie standardowego akumulatora wystarcza na 13 minut lotu (3 takie akumulatory znajdują się w zestawie). Lot drona można zaprogramować za pomocą Scratcha, języka do nauczania dzieci w wieku szkolnym. |
Boost Combopodstawowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI Dron DJI Tello Boost Combo powered by Intel Biały Biało-czarny | 779 zł |
Tello Boost Combo powered by DJI & Intel KMW-DR-TELL-002 | 819 zł |
Dron DJI Ryze Tello Boost Combo Biały powered by DJI and Intel | 750 zł |
DJI Dron Ryze Tello Boost Combo (powered by DJI) | 959 zł |
Dron DJI Ryze Tello Boost Combo | 843 zł |
Dron RYZE TECHNOLOGY Tello Boost Combo | 799 zł |
Dron DJI Ryze Tello Boost Combo | 819 zł |
Dron DJI Ryze Tello Boost Combo SPRAWDŹ NASZE ZESTAWY DRONÓW / WYSYŁKA GRA | 819 zł |
Dron DJI Ryze Tello Boost Combo (EU) | 779 zł |
Dron DJI Ryze Tello Boost Combo - OUTLET | 749 zł |
DJI Ryze Tello Boost Combo - OUTLET | 719 zł |
Dron Ryze Tello Boost Combo (powered by DJI) | 929 zł |
DJI Ryze Tello Boost Combo Polska dystrybucja | 779 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!