Ceny na DJI Action 2 Dual-Screen Combo (CP.OS.00000183.01)
Wideo 23Zdjęcia 10 | od 1 145 do 2 599 zł Lekka i kompaktowa modułowa kamera akcji z ochroną przed wilgocią i obsługą szybkiego nagrywania wideo w ultrawysokiej rozdzielczości. Pozycjonowany jest jako produkt z najwyższej półki, skierowany nie tylko do amatorów, ale również do profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego aparatu do fotografowania w trudnych warunkach plenerowych. Gadżet ten składa się z modułu głównego z kamerą (przetwornik 1/1,7 CMOS, obiektyw 155°, przysłona f/2,8), głównego wyświetlacza dotykowego (1,76 cala z detalami 350 ppi) oraz dodatkowego modułu z przednim wyświetlaczem dotykowym ( 1,76 cala, 350 ppi) i dodatkową baterię 1300 mAh. Kamera akcji DJI Action 2 Dual-Screen Combo może nagrywać w maksymalnej rozdzielczości 3840x2160 przy 120 kl./s. Posiada autorski system stabilizacji RockSteady w wersji 2.0...i obsługuje technologię mocowania horyzontalnego HorizonSteady. Główny moduł aparatu ma wagę zaledwie 56 gramów, niewielką wbudowaną baterię (580 mAh) i dotykowy ekran. Dodatkowe markowe mocowania pozwalają zamontować kamerę na głowie/kasku, klatce piersiowej, dowolnym pojeździe lub dronie. Urządzenie posiada ochronę przed wilgocią do 10 metrów (dodatkowe moduły nie są chronione). Akumulator opcjonalnego modułu zapewnia do 160 minut materiału filmowego. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI Kamera sportowa DJI Action 2 Dual-Screen Combo Czarny | 1 247 zł |
DJI Action 2 Dual-Screen Combo | 2 599 zł |
DJI Action 2 Dual-Screen Combo | 1 145 zł |
DJI Action 2 Dual-Screen Combo KMW-DJI-074 | 1 247 zł |
DJI Action 2 Dual Screen Combo 128GB | 1 449 zł |
Kamera sportowa DJI Action 2 Dual-Screen Combo CP.OS.00000183.01 | 1 152 zł |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo | 1 499 zł |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo + karta pamięci SAMSUNG Evo Plus 202 | 1 539 zł |
DJI Action 2 Dual-Screen Combo | 2 499 zł |
Zewnętrzna kamera DJI Action 2 Dual-Screen Combo 32GB (CP.OS.00000183.01) | 1 207 zł |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo | 1 586 zł |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo + karta pamięci Samsung Evo Plus 128 | 1 558 zł |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo | 1 349 zł |
DJI Action 2 Dual-Screen Combo - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 1 349 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!