Ceny na gramofon Denon DP-450USB
Wideo 4Zdjęcia 21 | od 2 176 do 3 000 zł Model: DSN-85; Rodzaj: MM; Szlif igły: eliptyczny; Rodzaj: obrotowe; Napęd: paskowy; Sterowanie: elektroniczne / automatyczne; Pokrywa; regulacja przeciwwagi; antyskating; zgrywanie nagrań do USB; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20000; Stosunek sygnał/szum (dB): 62; Pobór mocy (W): 10; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denon DP450USBBKEM Gramofon funkcja nagrywania przez USB napęd paskowy ramInterfejs USB z nagrywaniem jednym przyciskiem
Jedyne w swoim rodzaju ramię dźwiękowe w kształcie litery S z autom... więcejatycznym wysięgnikiem dźwiękowym i funkcją odtwarzania
Wbudowany, przełączany korektor phono
Wstępnie zainstalowany system odbiornika dźwięku MM
Ciężki talerz z napędem pasowym z automatycznym czujnikiem prędkości Amazon.plZłóż skargę | 2 176 zł |
Gramofon DENON DP-450USB CzarnyWbudowany korektor Phono tworzy otwartą, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową, która ożywi Twoją ulubioną kolekcję... więcejwinyli, pozostając wierną oryginalnemu brzmieniu, zgodnie z zamierzeniami wykonawcy. Podłącz gramofon bezpośrednio do amplitunera, systemu audio lub zintegrowanego wzmacniacza, aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie w przypadku braku dedykowanego wejścia Phono. Gramofon zawiera w zestawie wkładkę gramofonową MM zapewniającą bardziej precyzyjne brzmienie oraz bogactwo szczegółów muzycznych. Jako producent najlepiej sprzedających się na rynku wkładek, możesz cieszyć się gramofonem Denon DP-450USB z pewnością uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku. Jeśli wolisz odtwarzać płyty winylowe wykorzystując wkładkę typu MC, w prosty sposób zamień wkładkę MM, aby dopasować brzmienie do indywidualnych preferencji. Ciesz się kultową jakością dźwięku Denon, niezależnie od tego jaki rodzaj wkładki wybierzesz. Zintegrowany czujnik automatyczny precyzyjnie kontroluje talerz, zapobiegając niepożądanym zmianom prędkości podczas odtwarzania - ciesz się reprodukcją dźwięku dokładnie w taki sposób, jak zamierzał artysta. Mając zaledwie 41 cm szerokości, gramofon DP-450USB został skonstruowany tak, aby pasował do Twojego już istniejącego systemu Hi-Fi. Pomimo niewielkich rozmiarów, wciąż zapewnia potężny, szczegółowy dźwięk, którego oczekujesz od marki Denon. Electro.plZłóż skargę | 3 000 zł |
Gramofon DENON DP-450USB CzarnyWbudowany korektor Phono tworzy otwartą, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową, która ożywi Twoją ulubioną kolekcję... więcejwinyli, pozostając wierną oryginalnemu brzmieniu, zgodnie z zamierzeniami wykonawcy. Podłącz gramofon bezpośrednio do amplitunera, systemu audio lub zintegrowanego wzmacniacza, aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie w przypadku braku dedykowanego wejścia Phono. Gramofon zawiera w zestawie wkładkę gramofonową MM zapewniającą bardziej precyzyjne brzmienie oraz bogactwo szczegółów muzycznych. Jako producent najlepiej sprzedających się na rynku wkładek, możesz cieszyć się gramofonem Denon DP-450USB z pewnością uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku. Jeśli wolisz odtwarzać płyty winylowe wykorzystując wkładkę typu MC, w prosty sposób zamień wkładkę MM, aby dopasować brzmienie do indywidualnych preferencji. Ciesz się kultową jakością dźwięku Denon, niezależnie od tego jaki rodzaj wkładki wybierzesz. Zintegrowany czujnik automatyczny precyzyjnie kontroluje talerz, zapobiegając niepożądanym zmianom prędkości podczas odtwarzania - ciesz się reprodukcją dźwięku dokładnie w taki sposób, jak zamierzał artysta. Mając zaledwie 41 cm szerokości, gramofon DP-450USB został skonstruowany tak, aby pasował do Twojego już istniejącego systemu Hi-Fi. Pomimo niewielkich rozmiarów, wciąż zapewnia potężny, szczegółowy dźwięk, którego oczekujesz od marki Denon.... Avans.plZłóż skargę | 3 000 zł |
Gramofon DENON DP-450USB Czarny DP450USBBKEMWbudowany korektor Phono tworzy otwartą, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową, która ożywi Twoją ulubioną kolekcję... więcejwinyli, pozostając wierną oryginalnemu brzmieniu, zgodnie z zamierzeniami wykonawcy. Podłącz gramofon bezpośrednio do amplitunera, systemu audio lub zintegrowanego wzmacniacza, aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie w przypadku braku dedykowanego wejścia Phono. Gramofon zawiera w zestawie wkładkę gramofonową MM zapewniającą bardziej precyzyjne brzmienie oraz bogactwo szczegółów muzycznych. Jako producent najlepiej sprzedających się na rynku wkładek, możesz cieszyć się gramofonem Denon DP-450USB z pewnością uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku. Jeśli wolisz odtwarzać płyty winylowe wykorzystując wkładkę typu MC, w prosty sposób zamień wkładkę MM, aby dopasować brzmienie do indywidualnych preferencji. Ciesz się kultową jakością dźwięku Denon, niezależnie od tego jaki rodzaj wkładki wybierzesz. Zintegrowany czujnik automatyczny precyzyjnie kontroluje talerz, zapobiegając niepożądanym zmianom prędkości podczas odtwarzania - ciesz się reprodukcją dźwięku dokładnie w taki sposób, jak zamierzał artysta. Mając zaledwie 41 cm szerokości, gramofon DP-450USB został skonstruowany tak, aby pasował do Twojego już istniejącego systemu Hi-Fi. Pomimo niewielkich rozmiarów, wciąż zapewnia potężny, szczegółowy dźwięk, którego oczekujesz od marki Denon.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 000 zł |
Gramofon Denon Gramofon Denon DP-450USB Czarny | 2 580 zł |
Automatyczny gramofon analogowy DP-450USB, Kolor: Czarny | 2 469 zł |
Gramofon Denon DP-450USB CzarnyGramofon Denon DP-450USB Czarny Z oryginalnym ramieniem S-Shape Gramofon Denon DP-450USB odtwarza ulubione albumy z... więcejachowując wierność oryginalnego nagrania oraz został wyposażony w port USB do digitalizacji kolekcji płyt winylowych w formatach MP3 lub WAV. Unikalna konstrukcja wygiętego ramienia S-Shape optymalizuje kąt śledzenia w każdym punkcie nagrania w celu zmniejszenia zniekształceń harmonicznych by zapewnić szczegółowość odtwarzanego dźwięku Mocna, gustowna konstrukcja Słuchaj swojej kolekcji albumów winylowych w domu lub w podróży dzięki gramofonowi Denon DP-450USB. Zintegrowany port USB-A umożliwia digitalizację płyt winylowych tworząc nagrania doskonałej jakości w formatach MP3 lub WAV. Mocna, gustowna konstrukcja doskonale pasuje do komponentów serii Denon Design. Zakrzywione ramię S-Shape oraz wyważony, napędzany pasem talerz oferuje prędkości odtwarzania 33 1/3 rpm, 45 rpm lub 78 rpm zachowując precyzję i szczegółowość. Podłącz gramofon DP-450USB do dowolnego wzmacniacza lub systemu z wejściami analogowymi poprzez wbudowany korektor Phono i ciesz się muzyką, która pozostaje wierna oryginalnemu nagraniu. Specjalna konstrukcja ramienia S-Shape Gramofon Denon DP-450USB został wyposażony w starannie zaprojektowaną konstrukcję ramienia S-Shape z poziomym śledzeniem, automatycznym podnoszeniem oraz zatrzymywaniem odtwarzania. Gdy skończy się odtwarzanie, ramię automatycznie podniesie się i powróci do pozycji spoczynku, zachowując doskonały stan albumu oraz wkładki gramofonowej. Konstrukcja ramienia S-Shape redukuje zniekształcenia harmoniczne, zapewniając krystalicznie czysty sygnał dźwięku przy każdym odsłuchu. Solidna konstrukcja Solidna konstrukcja gramofonu Denon DP-450USB zapewnia zarówno moc, jak i wysoką stabilność potrzebną do odtwarzania szczegółowej, pozbawionej rezonansu muzyki. Grube ścianki obudowy oraz wyważony talerz gwarantują optymalną obsługę Twojej kolekcji płyt winylowych, zmniejszając wibracje zewnętrzne. Połącz gramofon DP-450USB z innymi komponentami serii Denon Design, aby uzyskać doskonały system audio o wysokiej rozdzielczości. Vobis.plZłóż skargę | 2 789 zł |
Gramofon DENON DP-450USB BiałySłuchaj swojej kolekcji albumów winylowych w domu lub w podróży dzięki gramofonowi Denon DP-450USB. Zintegrowany po... więcejrt USB-A umożliwia digitalizację płyt winylowych tworząc nagrania doskonałej jakości w formatach MP3 lub WAV. Mocna, gustowna konstrukcja doskonale pasuje do komponentów serii Denon Design. Electro.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Gramofon DENON DP-450USB BiałySłuchaj swojej kolekcji albumów winylowych w domu lub w podróży dzięki gramofonowi Denon DP-450USB. Zintegrowany po... więcejrt USB-A umożliwia digitalizację płyt winylowych tworząc nagrania doskonałej jakości w formatach MP3 lub WAV. Mocna, gustowna konstrukcja doskonale pasuje do komponentów serii Denon Design.... Avans.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Gramofon DENON DP-450USB Biały DP450Słuchaj swojej kolekcji albumów winylowych w domu lub w podróży dzięki gramofonowi Denon DP-450USB. Zintegrowany po... więcejrt USB-A umożliwia digitalizację płyt winylowych tworząc nagrania doskonałej jakości w formatach MP3 lub WAV. Mocna, gustowna konstrukcja doskonale pasuje do komponentów serii Denon Design.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Automatyczny gramofon analogowy DP-450USB, Kolor: Biały | 2 469 zł |
Gramofon Denon DP-450USB białyGramofon Denon DP-450USB Gramofon Denon DP-450USB Słuchaj swojej kolekcji albumów winylowych w domu lub w podróży d... więcejzięki gramofonowi Denon DP-450USB. Zintegrowany port USB-A umożliwia digitalizację płyt winylowych tworząc nagrania doskonałej jakości w formatach MP3 lub WAV. Mocna, gustowna konstrukcja doskonale pasuje do komponentów serii Denon Design. Zakrzywione ramię S-Shape oraz wyważony, napędzany pasem talerz oferuje prędkości odtwarzania 33 1/3 rpm, 45 rpm lub 78 rpm zachowując precyzję i szczegółowość. Podłącz gramofon DP-450USB do dowolnego wzmacniacza lub systemu z wejściami analogowymi poprzez wbudowany korektor Phono i ciesz się muzyką, która pozostaje wierna oryginalnemu nagraniu. TWÓRZ CYFROWE KOPIE SWOICH PŁYT WINYLOWYCH Ciesz się swoją kolekcją winyli w dowolnym miejscu dzięki gramofonowi DP-450USB. Zintegrowane wyjście USB-A pozwala na nagrywanie ulubionych płyt winylowych na nośnikach USB za pomocą jednego przycisku w formacie MP3 lub WAV. Dalsza edycja jest możliwa dzięki darmowemu oprogramowaniu Musicut. Odtwarzaj swoje albumy na gramofonie DP-450USB lub nagraj je i zabierz ze sobą, aby cieszyć się doskonałym dźwiękiem Denon, gdziekolwiek jesteś. Ekskluzywna, odłączana pokrywa przeciwpyłowa o dwóch zastosowaniach Zdejmowana pokrywa przeciwpyłowa charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, podnosząc ogólną estetykę gramofonu DP-450USB, oraz eliminując jednocześnie problemy z drganiami, które mają negatywny wpływ na jakość muzyki, a występują powszechnie w przypadku pokryw przytwierdzonyc Vobis.plZłóż skargę | 2 789 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!