Myszka
Defender Hit MM-495
Zdjęcia 4 | od 15 do 29 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: do laptopa; Rozdzielczość sensora (DPI): 800 – 1600; Liczba przycisków: 2; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obrona szczura N INALÁMBRICO HIT MM-495 RF OPTIC BLACK 1600DPI 3P 52495 47 | 28 zł |
Defender Mysz bezprzewodowa optyczna HIT MM-495 czarna 1600 dpi UMDFDRBD00 | 26 zł |
DEFENEDER bezprzewodowa optyczna HIT MM-495 czarna 1600 dpi 52495 | 25 zł |
Defender Hit MM-495 czarna MY-G-DFND-009 | 29 zł |
Defender Mysz bezprzewodowa optyczna HIT MM-495 czarna 1600 dpi UMDFDRBD00 | 25 zł |
Defender Mysz bezprzewodowa optyczna HIT MM-495 czarna 1600 dpi 69957 | 26 zł |
DEFENEDER bezprzewodowa optyczna HIT MM-495 czarna 1600 dpi 52495 | 17 zł |
Mysz DEFENDER Hit MM-495 | 15 zł |
DEFENDER MYSZ BEZPRZEWODOWA HIT MM-495 RF OPTIC CZARNA 1600DPI 3P 52495 | 23 zł |
Mysz bezprzewodowa Defender HIT MM-495 optyczna 1600dpi 3P czarna | 15 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!