Ceny na Deante Cubic KTI 90x90
od 2 039 do 2 599 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 900x900x2100; Kształt profilu: kwadratowa; Instalacja: narożna; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: niski; Materiał brodzika: akryl; Kraj pochodzenia marki: Polska |
80x8090x90 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Cubic 90x90x195 kwadratowa chrom transpar | 2 039 zł |
Deante Cubic 90 cm kabina kwadratowa | 2 599 zł |
Kabina natryskowa kwadratowa 90x90 Deante CUBIC KTI 043P | 2 599 zł |
DEANTE KTI 043P Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm | 2 208 zł |
Deante Cubic Kabina kwadratowa 90 cm KTI 043P | 2 599 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm KTI043P | 2 209 zł |
Deante Cubic Kabina kwadratowa 90x90x195 cm profile chrom szkło transparen | 2 209 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!