Ceny na De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB srebrny
Wideo 3Zdjęcia 8 | od 1 379 do 1 711 zł Stosunkowo przystępna automatyczny ekspres do kawy (ekspres do kawy) z klasy średniej do szybkiego gotowania różnych rodzajów herbaty i kawy z mlekiem mlecznych napojów z całych lub zmielonych ziaren. Należy do linii automatycznych ekspresów do kawy De ' Longhi Magnific 2018 roku roku modelowego. Wyróżnia się stylowym zewnętrznym designem, niewielkimi wymiarami, praktycznym wykorzystaniem nowoczesnego systemu zarządzania i wysokimi smakowych właściwości uzyskiwanych napojów. Oprócz kawy, ekspres do kawy De ' Longhi Magnifica S ECAM 22.110.SB jest łatwo konfigurowalny na przygotowanie americano. Jako dodatkowy tryb może podgrzewać wodę do parzenia każdego rodzaju herbaty i różne ziołowe opłat. Mielenie ziarna kawy odbywa wbudowanej młynkiem do kawy ze stalowymi w młynie i kontrolowa...nym stopniem rozdrabniania (13 poziomów). System sterowania pozwala dodatkowo kontrolować intensywność, pojemność i temperaturę gotowego napoju. Jest ręczna dysza do cappuccino do spieniania mleka w delikatną mleczną pianę. Maszyna jest wyposażona szybko odpinany blokiem zaparzającym, który łatwo usuwa do obsługi i mycia, a także trwałe pompą, zdolnej wytrzymać wysokie ciśnienie (do 15 bar). Przepływowy podgrzewacz wody o mocy 1450 W zapewnia szybkie podgrzewanie wody i szybkie uzyskiwanie pary. Objętości pojemnika na kawę ziarnistą (250g) i zbiornika na wodę (1800 ml) wystarcza do przygotowania 30-35 porcji espresso. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Używany ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB | 1 379 zł |
DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB | 1 448 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica S ECAM22.110.SB 0132213068 | 1 549 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB | 1 638 zł |
Automatyczny ekspres De Longhi ECAM 22.110.SB OD RĘKI! I tel. (22) 266 82 | 1 415 zł |
Delonghi Ecam22.110.sb Superautomatic Coffee Machine Posrebrzany One Size | 1 711 zł |
DeLonghi ECAM 22.110.SB | 1 455 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!