Ceny na De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB srebrny
Wideo 4Zdjęcia 9 | od 1 899 do 2 593 zł Wprowadzony w 2022 roku ekspres do kawy De'Longhi rozszerzył linię Magnifica, która łączy stosunkowo niedrogie ekspresy do kawy dla domu lub małych grup roboczych. Wygląd urządzenia został nagrodzony prestiżową nagrodą Red Dot design award, a łatwość i wygodę obsługi zaprojektowano tak, aby zapewnić dotykowe przyciski sterujące oraz wskaźniki wizualne. Za pomocą jednego kliknięcia możesz uruchomić jeden z 6 automatycznych programów, w tym espresso i americano (Long), lub stworzyć własny napój (My Latte), ustawiając niezbędne ustawienia. Możesz również dostosować moc (3 poziomy) i objętość napoju, jednym kliknięciem zacznij przygotowywać 2 porcje, czyli kawę dla dwóch osób jednocześnie. Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB posiada wbudowany młynek z 13 ustawieniami...mielenia oraz 250 gramowy pojemnik na ziarna. Dzięki automatycznemu spieniacz do mleka LatteCrema z kompletną karafką na mleko, procedura przygotowania najpopularniejszych receptur kawy i mleka – cappuccino i latte macchiato – jest znacznie uproszczona. Do typowych cech automatycznych ekspresów do kawy tego producenta należy obecność pompy 15 barów i termobloku o mocy 1450 W, dzięki któremu możesz liczyć na szybkie nagrzewanie i wysokiej jakości ekstrakcję kawy. Model zapewnia również zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra, zestaw programów serwisowych do czyszczenia, funkcję podgrzewania filiżanek oraz kompletny filtr do wody. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi ECAM 29081TB pełni automatyczny ekspres do kawy ECAM290.81.TB | 2 299 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica Evo ECAM290.81.TB EX:2 0132217163 | 2 069 zł |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB | 1 899 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.81.TB Tytanowy | 2 200 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 290.81.TB | 2 228 zł |
Delonghi Ecam290.81.tb Superautomatic Coffee Machine Przezroczysty | 2 593 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!