Ceny na De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T srebrny
Zdjęcia 7 | od 4 349 do 4 799 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Przygotowanie napojów mlecznych: automatyczny; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 1.8; Pojemność młynka do kawy (g): 300; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Delonghi ECAM 45086T Eletta Explore Cold Brew czarna ECAM45086T | 4 349 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres do kawy Eletta Explore ECAM450.86.T 0132217 | 4 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Eletta Explore ECAM450.86.T | 4 349 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 450.86.T - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 4 442 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 450.86.T | 4 799 zł |
De’Longhi ECAM450.86.T | 4 440 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!