Ceny na CUBOT King Kong Power 256 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 9 | od 849 do 1 407 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.5; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 75; ОС: Android 13; Model procesora: MediaTek MT8788V; Procesor (GHz): 2; GPU: ARM Mali-G72 MP3; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR4; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: microSD |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cubot KingKong Power 8/256GB Czarny | 852 zł |
Smartfon Cubot KingKong Power 8/256GB Czarny (S0451127) | 1 407 zł |
Smartfon Cubot 8 GB / 256 GB czarny | 859 zł |
Smartfon CUBOT King Kong Power 8/256GB 6.5" Czarny | Bezpłatny transport | 869 zł |
Cubot KingKong Power 8/256GB Czarny | 849 zł |
Cubot King Kong Power 8/256GB Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 869 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!