Ceny na głośnik komputerowy Creative T60
Wideo 7Zdjęcia 12 | od 314 do 393 zł Liczba głośników: zestaw 2.0; Liczba dróg: 1; Stosunek sygnału do szumu (dB): 75; Pasmo przenoszenia (Hz): 50 – 20000; Moc całkowita (W): 30; Bass reflex; Bluetooth: Bluetooth v 5.0; mini-Jack (3,5 mm); wyjście słuchawkowe; wejście mikrofonowe; Materiał głośników: tworzywo sztuczne; Wymiary przednich (mm): 92x199x157 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CREATIVE T60 20 głośnik Hi-Fi PC audio USB C mikrofon złącze zestawu słuchPotężna wydajność akustyczna: posiada dwa wydajne sterowniki o przekątnej 2,75 cala i wbudowany cyfrowy amplifier z... więcejapewniający konsystencję dźwięku. Wbudowany przetwornik DAC dla lepszej jakości dźwięku na komputerach i laptopach.
Różne opcje połączeń: USB-C audio, Bluetooth 5.0, wbudowany zestaw słuchawkowy 3,5 mm i gniazdo mikrofonowe, a standardowy port AUX 3,5 mm do każdego z Twoich uniwersalnych urządzeń analogowych
Przejrzysty dialog i wciągający tryb przestrzenny: Powered by Sound Blaster, dostarcza wyraźne dialogi i wzmocniony efekt przestrzenny dla lepszej muzyki, filmów i gier.
Komunikuj się mądrzej z zestawem SmartComms: Włącz VoiceDetect to Auto Mute or Unmute your mic, or get rid of static background haise via our two way noise cancellation feature NoiseClean.
Łatwe sterowanie: On the right Speaker, you 'll find a volume knob, the Clear Dialog and Surround Button and the power button to turn on the Speaker or switch between the audio sources. Amazon.plZłóż skargę | 369 zł |
Creative T60 | 317 zł |
Creative Labs Głośniki bezprzewodowe 2.0 T60 UGCRLB000020006Creative T60
Kompaktowe głośniki Hi-Fi 2.0 do komputera i laptopa z funkcjami Clear Dialog i Surround opartymi n... więceja technologii Sound Blaster
Czy nadal zadowalasz się domyślnym dźwiękiem, który jest dostarczany z konfiguracją komputera? Czy pomimo tego, że masz najwyższy poziom głośności, starasz się słyszeć wypowiadane dialogi bohaterów serialu, ponieważ są one zbyt przytłumione? Dołączając do Creative T100 w linii głośników z serii T, Creative T60 jest tutaj, aby temu ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 360 zł |
Głośniki komputerowe Creative T60 2.0 GL-20-CRE-131CREATIVE T60 Czy nadal zadowalasz się dźwiękiem, który płynie z głośników standardowo dostarczanych z Twoim kompute... więcejrem? Czy pomimo ustawienia najwyższego poziomu głośności, wciąż walczysz, aby usłyszeć przytłumione dialogi bohaterów ulubionego serialu? Czas położyć temu kres z głośnikami Creative T60, które dołączają do serii T reprezentowanej do tej pory wyłącznie przez model T100. Głośniki Creative T60 wyposażyliśmy w technologie Clear Dialog i Surround, które bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu z linią produktów Sound Blaster, aby zapewnić wyraźniejsze dialogi i lepszy dźwięk przestrzenny dla większego realizmu. Wbudowany wzmacniacz cyfrowy pozwoli Ci cieszyć się potężnym dźwiękiem, a funkcja BasXPort dodatkowo poprawi niskie tony. To wszystko razem sprawia, że oglądanie filmów na komputerze już na zawsze stanie się niezwykłym doświadczeniem. KOMPUTEROWE AUDIO WSPOMAGANE PRZEZ TECHNOLOGIĘ SOUND BLASTER Usłysz wyraźnie, co mówią bohaterowie filmu i daj się w pełni pochłonąć grze! Głośniki Creative T60 są wyposażone w funkcje Clear Dialog i Surround, które bazują na ponad trzech dekadach doświadczenia i wiedzy z dziedziny przetwarzania dźwięku przy tworzeniu technologii Sound Blaster, aby zapewnić lepszą zrozumiałość głosu i szeroką scenę dźwięku przestrzennego. Dzięki temu możesz cieszyć się lepszymi filmami na komputerze, skupiając się na seansie bez konieczności czytania napisów, oraz zanurzyć w wartkiej akcji i w pełni zaangażować w cyfrową rozgrywkę. Włącz funkcje Clear Dialog i Surround bezpośrednio za pomocą przycisku na głośniku i od razu poczuj różnicę! PARAMETRY AKUSTYCZNE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆ Nigdy nie oszczędzamy na brzmieniu. Dlatego głośniki Creative T60 wyposażyliśmy w dwa mocne przetworniki pełnozakresowe o średnicy 2,75″ i zintegrowany wzmacniacz cyfrowy oferujące spójne brzmienie w pełnym zakresie pasma. Cały system 2.0 zapewnia moc akustyczną na poziomie 30 W RMS, a moc szczytowa wynosi nawet 60 W. Całość dopełnia nasza ulepszona technologia BasXPort, która dodatkowo wzmacnia niskie tony, czyniąc je bogatszymi i bardziej głębokimi — tym samym eliminując potrzebę stosowania subwoofera. INTELIGENTNIEJS Komputronik.plZłóż skargę | 314 zł |
Głośniki CREATIVE T60Głośniki Creative T60 wyposażyliśmy w technologie Clear Dialog i Surround, które bazują na naszym wieloletnim doświ... więcejadczeniu z linią produktów Sound Blaster, aby zapewnić wyraźniejsze dialogi i lepszy dźwięk przestrzenny dla większego realizmu. Wbudowany wzmacniacz cyfrowy pozwoli Ci cieszyć się potężnym dźwiękiem, a funkcja BasXPort dodatkowo poprawi niskie tony. To wszystko razem sprawia, że oglądanie filmów na komputerze już na zawsze stanie się niezwykłym doświadczeniem. Electro.plZłóż skargę | 314 zł |
Głośniki CREATIVE T60Głośniki Creative T60 wyposażyliśmy w technologie Clear Dialog i Surround, które bazują na naszym wieloletnim doświ... więcejadczeniu z linią produktów Sound Blaster, aby zapewnić wyraźniejsze dialogi i lepszy dźwięk przestrzenny dla większego realizmu. Wbudowany wzmacniacz cyfrowy pozwoli Ci cieszyć się potężnym dźwiękiem, a funkcja BasXPort dodatkowo poprawi niskie tony. To wszystko razem sprawia, że oglądanie filmów na komputerze już na zawsze stanie się niezwykłym doświadczeniem. Avans.plZłóż skargę | 314 zł |
Głośniki komputerowe Creative T60 (51MF1705AA001) | 319 zł |
Głośniki CREATIVE T60 51MF1705AA001Głośniki Creative T60 wyposażyliśmy w technologie Clear Dialog i Surround, które bazują na naszym wieloletnim doświ... więcejadczeniu z linią produktów Sound Blaster, aby zapewnić wyraźniejsze dialogi i lepszy dźwięk przestrzenny dla większego realizmu. Wbudowany wzmacniacz cyfrowy pozwoli Ci cieszyć się potężnym dźwiękiem, a funkcja BasXPort dodatkowo poprawi niskie tony. To wszystko razem sprawia, że oglądanie filmów na komputerze już na zawsze stanie się niezwykłym doświadczeniem. Mediaexpert.plZłóż skargę | 314 zł |
Creative Labs Głośniki bezprzewodowe 2.0 T60 67250Creative T60
Kompaktowe głośniki Hi-Fi 2.0 do komputera i laptopa z funkcjami Clear Dialog i Surround opartymi n... więceja technologii Sound Blaster
Czy nadal zadowalasz się domyślnym dźwiękiem, który jest dostarczany z konfiguracją komputera? Czy pomimo tego, że masz najwyższy poziom głośności, starasz się słyszeć wypowiadane dialogi bohaterów serialu, ponieważ są one zbyt przytłumione? Dołączając do Creative T100 w linii głośników z serii T, Creative T60 jest tutaj, aby temu ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 360 zł |
Creative T60 2.0 CzarnyDekodery dźwięku:brak;Na OleOle.plZłóż skargę | 314 zł |
Głośniki Komputerowe Creative T60 2.0 BT 30W AUXGłośniki Komputerowe Creative T60 2.0 BT 30W AUX Kod produktu: ET5612 Creative T60 to kompaktowe głośniki Hi-Fi 2.0... więcejdo komputera stacjonarnego lub laptopa. G... EmpikZłóż skargę | 350 zł |
Creative T60 2.0 CzarnyDekodery dźwięku:brak;Do RTV Euro AGDZłóż skargę | 319 zł |
Głośniki bezprzewodowe 2.0 T60 | 322 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! creative labs T60 głośniki bezprzewodowe 2.0 - PACZKOM | 332 zł |
Creative T60 2.0 | 359 zł |
Creative T60 Głośniki Bezprzewodowe 2.0 | 393 zł |
Creative Labs T60 (51MF1705AA001) | 349 zł |
Creative T60 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 389 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!