Ceny na namiot Coleman Galiano 2 (2000035212)
Zdjęcia 8 | od 338 do 650 zł Rodzaj: trekkingowy; Liczba osób: 2; Sezonowość: wiosna/jesień; lato; Waga (kg): 2.5; Kształt namiotu: kopuła; System szybkiego rozkładania; Wejść do sypialni (szt.): 1; Materiał markizy: poliester; Wzmocnienie materiału (impregnacja): PU (poliuretanowy); Wodoodporność markizy (mm H2O): 2000 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Galiano 2 2000035212 Namiot Niebieski 230 x 135 x 90 cm | 477 zł |
Namiot COLEMAN Galiano 2 Niebieski | 520 zł |
Namiot turystyczny Pop-Up (2 os.) GALIANO 2 2000035212 COLEMAN Blue | 650 zł |
Coleman Pop Up-Zelt Galiano 2 | 338 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!