Odkurzacz
Clatronic BS 1306
Zdjęcia 3 | od 183 do 315 zł Rodzaj: pionowy z odłączanym odkurzaczem ręcznym; Sprzątanie: na sucho; Pojemnik na kurz: system cyklon; Pobór mocy (W): 600; Filtr HEPA: HEPA; Dodatkowe tryby: Funkcje końcówek: (posadzka/ dywan); ssawka szczelinowa: ssawka szczelinowa; szczotka do kurzu: szczotka do kurzu; Zasilanie: sieć elektryczna |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Odkurzacz podłogowy odkurzacz ręczny i podłogowy o energooszczęd | 315 zł |
Odkurzacz pionowy Clatronic BS 1306 Blue | 209 zł |
Odkurzacz pionowy CLATRONIC BS 1306 niebieski | 209 zł |
Odkurzacz Clatronic BS 1306 (pomarańczowy) | 234 zł |
Odkurzacz Clatronic BS 1306 niebieski ( bezworkowy ; 600W ; kolor niebiesk | 183 zł |
Odkurzacz CLATRONIC BS 1306 Niebieski | Bezpłatny transport | Raty | 236 zł |
Odkurzacz CLATRONIC BS 1306 Niebieski | Bezpłatny transport | 236 zł |
Odkurzacz Clatronic BS 1306 (niebieski) | 205 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!