Tablet
Chuwi HiPad Max 128 GB
Wideo 14Zdjęcia 7 | od 846 do 1 199 zł Stosunkowo niedrogi, ale jednocześnie dość zaawansowany i duży tablet, wprowadzony na rynek w 2022 roku. Takie urządzenie doskonale sprawdzi się jako wielofunkcyjny tablet multimedialny do rozrywki, czytania, surfowania po sieci, rysowania, nauki, a nawet pracy. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że tablet Chuwi HiPad Max otrzymał duży 10,36-calowy wyświetlacz z wysokiej jakości matrycą IPS i rozdzielczością 2000x1200, co w praktyce zapewnia zagęszczenie pikseli na poziomie 225 ppi. Ale jednocześnie model ma dość duże ramki wokół ekranu - stosunek wyświetlacza do obudowy wynosi 79%. „Pod maską” to 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 680 o taktowaniu 2,4 GHz, układ Adreno 610 do przetwarzania grafiki 3D, a także 8 GB pamięci RAM naraz – wszystko to zapewnia urządzeniu dość wysoki poziom wyda...jności. Własna pamięć jest ograniczona do 128 GB, ale można ją rozszerzyć, podłączając wymienną kartę, dla której przewidziano odpowiednie gniazdo. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany zestaw narzędzi komunikacyjnych, w tym moduły GSM i 4G (LTE), a także moduły nawigacyjne aGPS, GLONASS i Galileo. Za stworzenie wysokiej jakości dźwięku stereo odpowiadają cztery głośniki. Przy tym wszystkim model ubrany jest w cienką metalową obudowę i waży zaledwie 440 g. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHUWI Tablet CWI559 104" Qualcomm Snapdragon 680 Czarny 128 GB S9130793 | 967 zł |
Tablet CHUWI HiPad Max 10.36" 8/128 GB LTE Wi-Fi Czarny | 1 100 zł |
Tablet CHUWI HiPad Max 10.36" 8/128 GB LTE Wi-Fi Czarny CWI559 | 1 100 zł |
Tablet Chuwi HiPad Max CW1559 10.3" 128 GB 4G LTE Czarne (chuwi20221121131 | 1 199 zł |
Tablet Chuwi Hipad Max Cwi559 Qualcomm Snapdragon 680/10.36' 2K (2000X1200 | 1 199 zł |
Chuwi HiPad Max CWI559 Qualcomm Snapdragon 680 10.36" 2K (2000x1200) 8/128 | 846 zł |
Tablet Chuwi HiPad Max CWI559 8/128 GB 2K | 1 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!