Ceny na zegarek Casio G-Shock DW-5600BB-1
Wideo 12Zdjęcia 6 | od 315 do 479 zł Odporny na wstrząsy i wodoodporny elektroniczny zegarek kwarcowy z serii Casio G-Shock. Stanowią remake słynnego modelu DW-5000, który stał się pierwszym i jednym z najbardziej udanych modeli chronionych zegarków Casio. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Posiadają klasyczną prostokątną obudowę wykonaną z tworzywa polimerowego oraz wytrzymałego szkła mineralnego. Elastyczny gumowy pasek z klasyczną klamrą zapewnia bezpieczne dopasowanie, wytrzymuje silne załamania i naprężenia. Konstrukcja obudowy jest wyjątkowo odporna na wstrząsy, bardzo odporna na ciśnienie zewnętrzne i wodoodporna, która zachowuje się po zanurzeniu w głąb. Męski zegarek Casio DW-5600BB-1 wyposażony jest w czytelny wyświetlacz c...yfrowy. Do pracy w ciemności zapewnione jest elektroluminescencyjne podświetlenie z opóźnionym wyłączeniem (działa jeszcze przez kilka sekund po zwolnieniu przycisku). Oprócz wyświetlania czasu zegarek posiada stoper (rozdzielczość 1/100 sek.), Minutnik, budzik i kalendarz. Elektroniczna część konstrukcji jest wykonana w Japonii i zapewnia wysoką niezawodność i dokładność. Źródłem zasilania jest niewielkich rozmiarów bateria litowa o standardowym rozmiarze CR2016, której pojemność wystarcza na dwa lata pracy urządzenia. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Męski DW-5600BB-1ER | 375 zł |
Casio G-Shock DW-5600BB-1ER - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrow | 479 zł |
CASIO G-SHOCK Original DW-5600BB-1ER DW-5600BB -1ER | 431 zł |
Casio G-Shock DW-5600BB-1ER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowo | 315 zł |
Zegarek kwarcowy Casio, DW-5600BB-1ER, G-SHOCK | 479 zł |
Zegarek Casio DW-5600BB-1ER G-Shock DW-5600BB -1ER | OFICJALNY SKLEP | RAT | 431 zł |
Zegarek G-SHOCK DW-5600BB-1ER DW-5600BB -1ER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł | 431 zł |
G-SHOCK CASIO DW-5600BBN-1ER - GWAR.3+3 - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY D | 379 zł |
ZEGAREK CASIO G-SHOCK DW-5600BB-1ER - GW. 3+3 - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRAS | 317 zł |
Casio G-Shock DW-5600BBN-1ER - Możliwa dostawa za darmo | 379 zł |
Casio G-Shock DW-5600BB-1ER - Zaufało nam tysiące klientów, wybierz profes | 315 zł |
Zegarek G-Shock DW-5600BB-1ER Black/Black | 380 zł |
Zegarek G-SHOCK DW-5600BB-1ER DW-5600BB -1ER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł | 431 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!