Ceny na zegarek Casio DB-36-1
Wideo 4Zdjęcia 6 | od 146 do 225 zł Niedrogi model męskiego zegarka kwarcowego z cyfrowym wyświetlaczem i imponującą rezerwą chodu. Ustawiony jako model podstawowy, należy do rodziny produktów Casio Collection Man. Wykonany w stylowej, wytrzymałej i lekkiej plastikowej obudowie. Posiadają elastyczny pasek poliuretanowy z niezawodną klasyczną klamrą. Monochromatyczny cyfrowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny zegarka Casio DB-36-1 może jednocześnie pokazywać czas dwóch stref czasowych, jest czytelny w normalnym świetle i jest wyposażony w ekonomiczne podświetlenie LED do czytania odczytów w ciemności. Tarcza i elektronika wyprodukowane w Japonii są chronione polimerowym szkłem akrylowym. Zegarek obsługuje funkcje stopera, timera, budzika, książki telefonicznej na 30 numerów oraz uniwersalnego kalendarza, co wystarcza zdecydowanej...większości użytkowników. Solidny korpus i uszczelki przycisków zapewniają wodoodporność WR 50m. Dzięki temu zegarek nie boi się opadów atmosferycznych, chlapiącej wody i bezboleśnie znosi krótkotrwałe nurkowania na głębokość 1 m. Energooszczędność elektroniki i duża pojemność baterii litowej zapewniają 10-letnie zasilanie. rezerwować. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Męski CASIO DB-36-1AVDF | 155 zł |
Casio Standard Digital DB-36-1A - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 161 zł |
Zegarek Casio Zegarek Męski CASIO DB-36-1AVDF | 225 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO VINTAGE DB-36-1AVCR (zd149a) | 169 zł |
ZEGAREK CASIO DB-36-1A - DO 6 LAT GWARANCJI, PUDEŁKO GRATIS! - POLSKI SALO | 146 zł |
Zegarek kwarcowy CASIO Collection Men DB-36 -1A, 5 ATM | 209 zł |
Casio Standard Digital DB-36-1A - Możliwa dostawa za darmo | 161 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!