Ceny na zegarek Casio AE-1200WH-1A
Wideo 11Zdjęcia 6 | od 139 do 269 zł Niedrogi i lekki zegarek męski ze wskaźnikiem elektronicznym, funkcją MultiTime, imponującą rezerwą chodu i wodoodporną obudową. To produkt ze średniej półki z kolekcji Casio Men z 2014 roku. Przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą kupić niezawodny zegarek elektroniczny z zaawansowaną funkcjonalnością. Przydadzą się szczególnie w sytuacjach, w których trzeba utrzymywać aktywny kontakt z ludźmi w kilku różnych strefach czasowych. Prostokątna plastikowa obudowa z rozwiniętą wypukłą ramką ma szerokość 42 mm i jest wyposażona w cztery duże przyciski sterujące. Wielofunkcyjne pokrętło o wysokim kontraście oparte na monochromatycznym ekranie LCD jest łatwe do odczytania zarówno w świetle dziennym, jak i przy oświetleniu przez iluminator. Obsługiwane są wszystkie standardowe funkcje zegara i s...zereg funkcji dodatkowych (czas w 4 różnych strefach czasowych, 5 alarmów dziennych i 1 alarm czasowy). Aby chronić tarczę zegarka Casio AE-1200WH-1A, zastosowano plastikowe szkło. Wygodny w dotyku i wytrzymały gumowy pasek z praktyczną klasyczną klamrą pewnie utrzymuje etui na dłoni dowolnej wielkości. Dzięki wodoszczelności klasy Water Resistance 100 m mogą być używane do pływania i wytrzymują krótkotrwałe nurkowania do głębokości 10 m. Bateria CR2025 zapewnia 10-letnią rezerwę chodu. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Męski CASIO AE-1200WH-1AVEF AE-1200WH-1CVEF | 200 zł |
Casio Classic AE-1200WH-1AVEF - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfr | 269 zł |
Casio Sport AE-1200WH-1AVEF AE-1200WH -1AVEF | 242 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO AE-1200WH-1AVCF (zd146a) + BOX | 198 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO AE-1200WH-1AVCF (zd146a) | 172 zł |
Zegarek Męski Casio AE-1200WH-1AVEF Casio Sport AE-1200WH -1AVEF | OFICJAL | 242 zł |
Casio AE-1200WH-1AVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa | 139 zł |
Zegarek męski Czarny Casio AE-1200WH-1AVEF | 185 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO AE-1200WH-1A - GWAR.3+3 - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZA | 175 zł |
Zegarek Casio AE-1200WH-1AVEF Black | 243 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!