Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Carrello Bravo Plus 2024 CRL-5515 Oxford Blue Sprzedaży podlegają fabrycznie nowe wózki spacerowe marki Carrello model Bravo PLUS 2024 -> CRL-5515, w kolorze... więcejOxford Blue. Charakterystyka, zdjęcia i kolor poglądowy. Nowy Carrello Bravo Plus otrzymał mile widziane zmiany w zakresie designu i funkcji! Daszek wykonany jest z wielowarstwowego materiału tekstylnego. Oprócz nowych kolorów, zmieniła się również faktura tkaniny wózka, a także szlachetny matowy połysk, grubszy splot, efekt hydrofobowy i ochrona przed promieniowaniem UV (upf 50). Okienko wentylacyjne zostało elegancko ukształtowane i powiększone. Możliwe jest kontrolowanie stopnia otwarcia okna. W niskich temperaturach jest ono zamykane szczelną klapką z zamkiem błyskawicznym. Mechaniczna regulacja oparcia w trzech pozycjach, w tym " do leżącej". Kompaktowy po złożeniu. Wszystkie tekstylia, w tym kosz, można bez wysiłku zdjąć do prania. Wytrzymała rama aluminiowa z trwałą powłoką (polimeryzacja Total Black + Black Hrom) zachwyca nie tylko trwałością i ergonomią, ale także reprezentacyjnym, eleganckim wyglądem. Po złożeniu wózek pozostaje w pozycji pionowej i jest zablokowany przed niezamierzonym rozłożeniem. Zajmuje mało miejsca w domu i w bagażniku samochodu. Zwiększono średnicę kół i zmieniono wysokość profilu gumowych opon, dzięki czemu są one bardziej miękkie, co pozwala im skuteczniej absorbować nierówności nawierzchni. Czuły hamulec i miękka amortyzacja sprężynowa na każdym kole. Przednie koła z możliwością blokady. Dostępny kolor: Oxford Blue - 2024 Erli.plZłóż skargę | | 1 159 zł | | |
|
| Baby stroller Carrello Bravo plus 2023 CRL-5515 Ivory BeigeZaktualizowany model Carrello Bravo Plus 2023 to wózek dziecięcy spacerowy wielosezonowy, o nowoczesnym designie, n... więcejadający się na spacery na każdej nawierzch... EmpikZłóż skargę | | 1 210 zł | | |
|
| Carrello Bravo Plus 2023 CRL-5515 Storm Grey Sprzedaży podlegają fabrycznie nowe wózki spacerowe marki Carrello model Bravo PLUS 2023 -> CRL-5515, w kolorze... więcejStorm Grey Charakterystyka, zdjęcia i kolor poglądowy. Carrello Bravo Plus to wózek całoroczny, który podbija serca i wszystkie drogi w alternatywnym designie. Wyściełana osłona na nogi z elementami odblaskowymi. Daszek wykonany jest z wielowarstwowej tkaniny. Oprócz nowych kolorów zmieniła się również faktura tkaniny wózka. Zmieniona została faktura tkaniny wózka, a także szlachetny matowy połysk i grubszy splot, który jest również wodoodporny i odporny na promieniowanie UV (upf 50). Dopowietrzenie zostało elegancko wyprofilowane i powiększone . Istnieje możliwość sterowania stopniem otwarcia okna. W zimnej porze roku można ją zamknąć klapą zapinaną na zamek błyskawiczny. Mechaniczna regulacja oparcia w trzech pozycjach, w tym "na leżąco". Oparcie może być odchylone w trzech pozycjach za pomocą przyciskowego mechanizmu podnoszenia oparcia. Moskitierę jak zawsze znajdziemy w "tajnej" kieszeni pod podnóżkiem. Wytrzymała rama aluminiowa z trwałą powłoką kombinowaną (polimeryzacja Total Black + Black Hrom) zachwyca nie tylko trwałością i ergonomią, ale także reprezentacyjnym, eleganckim wyglądem. Po złożeniu wózek pozostaje w pozycji pionowej i jest zablokowany przed niezamierzonym rozłożeniem. Zajmuje mało miejsca w domu i w bagażniku samochodu. Odporne na zużycie gumowe koła z wytrzymałym bieżnikiem. Zwiększono średnicę kół i zmieniono wysokość profilu gumowych opon, dzięki czemu są one bardziej miękkie, co pozwala im skuteczniej absorbować nierówności nawierzchni. Czuły podwójny hamulec i miękka amortyzacja sprężynowa na każdym kole. Dostępny kolor: Storm Grey Erli.plZłóż skargę | | 1 027 zł | | |
|
| Wózek dla dziecka Bravo plus 2023 CRL-5515 Jet BlackZaktualizowany model Carrello Bravo Plus 2023 to wózek dziecięcy spacerowy wielosezonowy, o nowoczesnym designie, n... więcejadający się na spacery na każdej nawierzch... EmpikZłóż skargę | | 1 160 zł | | |
|
| Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo plus 2023 CRL-5515 Palm GreenZaktualizowany model Carrello Bravo Plus 2023 to wózek dziecięcy spacerowy wielosezonowy, o nowoczesnym designie, n... więcejadający się na spacery na każdej nawierzch... EmpikZłóż skargę | | 1 210 zł | | |
|
| Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo plus 2023 CRL-5515 Storm GreyZaktualizowany model Carrello Bravo Plus 2023 to wózek dziecięcy spacerowy wielosezonowy, o nowoczesnym designie, n... więcejadający się na spacery na każdej nawierzch... EmpikZłóż skargę | | 1 210 zł | | |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!