Ceny na krzesełko do karmienia Caretero Bravo
Zdjęcia 15 | od 305 do 356 zł Rodzaj: zwykłe (nieskładane); Maksymalne obciążenie (kg): 15; Regulacja blatu; Regulacja wysokości siedziska; Ogranicznik między nóżkami: tworzywo sztuczne; wyjmowany blat; wyjmowana tacka; blat z podwyższonymi krawędziami; pasy bezpieczeństwa; Materiał stelażu: drewno; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caretero, Bravo, krzesełko do karmienia, mint | 305 zł |
Caretero, Bravo, krzesełko do karmienia, grey | 305 zł |
Caretero, Bravo, krzesełko do karmienia, beige | 356 zł |
Caretero, Bravo, krzesełko do karmienia, pink | 305 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!