Myszka
Canyon CND-SGM11
Zdjęcia 6 | od 69 do 170 zł Niedroga przewodowa mysz do gier od marki Canyon, która od razu przykuwa wzrok swoim designem. Dostała perforowane ciało, które ma wykonywać kilka zadań - zmniejszyć ogólną wagę, a tym samym zmniejszyć obciążenie mięśni ramienia i pomóc w utrzymaniu wysokiego tempa reakcji, a także zapewnić dobrą wentylację, aby skóra mniej się pociła . A perforacja z powodzeniem radzi sobie ze swoimi celami: mysz waży zaledwie 69 g i najwygodniej jest z niej korzystać podczas długich bitew w grach. Połączenie wykorzystuje pleciony kabel ferrytowy o długości 1,65 m, który również jest nieważki, a tym samym poprawia responsywność w grze. Canyon CND-SGM11 jest wyposażony w sensor optyczny Pixart PAW3519, który umożliwia przełączanie pomiędzy czterema ustawionymi poziomami DPI - 800/1600/2400/4200. Dostępnych...jest 7 programowalnych przycisków, za pomocą których można dostosować makra i polecenia do dowolnego stylu gry lub postaci. A ponieważ jest to nie tylko funkcjonalny gadżet, ale także jasny dodatek gamingowy, producent dodał do obudowy oświetlenie RGB z sześcioma różnymi efektami. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canyon Mysz do gier SGM-11 4200 DPI Optyczna RGB Czarna SGM11B | 170 zł |
Mysz Canyon Puncher GM-11 (CND-SGM11B) | 78 zł |
Canyon Mysz Puncher Gm-11 Gamingowa 7 Przycisków Podświetlenie Led Rgb Bia | 81 zł |
Mysz Canyon Puncher GM-11 (CND-SGM11B) Czarna | 103 zł |
Mysz Canyon Puncher GM-11 (CND-SGM11W) | 80 zł |
Mysz Canyon Puncher GM-11 (CND-SGM11B) | 69 zł |
Mysz Canyon Puncher Gm-11 | 80 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!