Ceny na drukarkę Canon MAXIFY iB4150
Wideo 3Zdjęcia 5 | od 619 do 1 100 zł Stosunkowo niedroga i dość kompaktowa klasyczna drukarka atramentowa z kolorowym drukiem i łącznością bezprzewodową. Urządzenie wykorzystuje cztery wkłady o dużej pojemności. Czarno-biała głowica drukująca jest oceniana na średnio 2500 stron, a wydajność wkładu kolorowego wynosi około 1500 stron. Maksymalny dopuszczalny wolumen druku miesięcznie to ok. 30 000 stron.Model bezproblemowo integruje się z dowolną siecią korporacyjną, otwierając jednoczesny dostęp do urządzeń drukujących dla różnych pionów strukturalnych. Kolorowa drukarka atramentowa Canon MAXIFY iB4150 ma dobrą wydajność. Druk monochromatyczny realizowany jest z prędkością około 24 str./min. Dokumenty kolorowe są drukowane z szybkością około 16 str./min. Drukowanie dużych i obszernych dokumentów jest znacznie uproszczone dzięk...i funkcji dupleksu, która pozwala drukarce na automatyczne drukowanie po obu stronach arkusza. Funkcja Wi-Fi Direct pozwoli na bezpośrednią synchronizację sprzętu drukującego z dowolnymi urządzeniami mobilnymi (smartfony, tablety). Zwykłe wkłady są uzupełniane atramentem pigmentowym, który bardzo szybko wysycha i nie zapada się w wodzie. Użytkownicy drukarki mogą spodziewać się wysokiej jakości dokumentów dzięki wysokiej rozdzielczości głowicy drukującej 1200x600 dpi. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAXIFY iB4150 0972C006 | 770 zł |
Canon MAXIFY iB4150 0972C006 | 753 zł |
Drukarka atramentowa Canon MAXIFY iB4150 (0972C006AA) | 766 zł |
Canon Maxify Ib4150 Printer Czarny One Size / EU Plug 0972C009AA | 750 zł |
Drukarka atramentowa Canon MAXIFY iB4150 (0972C006AA) + 3 lata gwarancji | 619 zł |
Canon iB4150 | 703 zł |
Canon MAXIFY iB4150 - printer - farve 0972C006 | 1 100 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!