Ceny na Canon MAXIFY GX4050
Wideo 1Zdjęcia 9 | od 1 907 do 2 162 zł Wielofunkcyjne kolorowe urządzenie atramentowe 4 w 1, które może pełnić funkcje pełnoprawnej drukarki dwustronnej, skanera płaskiego, monochromatycznej/kolorowej kopiarki i faksu. Posiada fabrycznie zainstalowany system ciągłego zasilania w atrament (CISS) z dużymi zbiornikami z atramentem dla większych ilości wydruków. Jest pozycjonowany jako produkt średniej klasy z rodziny Canon MegaTank 2023, przeznaczony do użytku w małym/średnim biurze. Dzięki wysokiemu stopniowi integracji znacznej liczby przydatnych funkcji w jednej stosunkowo kompaktowej obudowie urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY GX4050 pozwala na zmniejszenie powierzchni zajmowanej przez sprzęt w miejscu pracy i lepszą organizację biura. Nienaganna jakość termicznego druku atramentowego firmy Canon w połączeniu z przystępną...ceną atramentu będzie istotnym czynnikiem przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego do miesięcznych wolumenów druku od 200 do 2000 stron/miesiąc (moc szczytowa do 33000 stron/miesiąc). Warto również zwrócić uwagę na przyzwoitą prędkość wyjściową (b/w 18 str./min), która jest dość porównywalna z niedrogimi drukarkami laserowymi. Zintegrowany dwuzakresowy moduł interfejsu Wi-Fi 5 umożliwia bezprzewodowe odbieranie zadań drukowania z gadżetów mobilnych. Duża pojemność zbiorników CISS umożliwia wydrukowanie do 6 000 stron czarno-białych i do 14 000 stron kolorowych przy jednym napełnieniu. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon MAXIFY GX4050 5779C006 | 2 025 zł |
Urz. wiel. atr. Canon Maxify GX4050 (5779C006) | 1 915 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Canon MAXIFY GX4050 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 907 zł |
Canon Maxify Gx4050 Multifunction Printer Posrebrzany MGS0000015112 | 2 162 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!