Ceny na wkład drukujący Canon CL-441 5221B001
od 101 do 123 zł
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego: atramentowa(-e); Rodzaj tuszu: rozpuszczalnikowy; Kolor: trójkolorowy; Wydajność: 180; Kompatybilność: Canon PIXMA MG2140, MG2240, MG3140, MG3240, MG3540, MG4140, MG4240,;
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon Tusz Oryginalny Canon CL-441 (5221B001) (Kolorowy) - DARMOWA DOSTAWA Tusz Oryginalny Canon CL-441 (5221B001) (Kolorowy)
Producent: Canon
Kod producenta: 5221B001
Rodzaj: Tusz
Typ: Oryginalny
Kolor: Kolorowy
Kolor (english): Color
Przeznaczony do urządzeń: Canon
Wydajność: 180 stron
Tusz pasuje do drukarek:
- Canon Pixma MG2140 Canon Pixma MG4140 Canon Pixma MX454
- Canon Pixma MG2240 Canon P... więcej ixma MG4240 Canon Pixma MX474
- Canon Pixma MG3140 Canon Pixma MX374 Canon Pixma MX524
- Canon Pixma MG3240 Canon Pixma MX394 Canon Pixma MX534
- Canon Pixma MG3540 Canon Pixma MX434 Canon Pixma TS5140
Pokrewne kody: Tusz, Tusze, Ink Cartridge, Ink Cartridges, 5221B001, CL-441, CL 441, CL441, Canon
Kod EAN: 4960999782386
DrTusz PL
Złóż skargę
101 zł
Oryginalny tusz CL-441 (5221B001) Kolor marki Canon 5221B001 Oryginalny tusz CL-441 (5221B001) Kolor marki Canon o symbolu oem 5221B001. Jego wydajność to 180 stron. W tym przypadku koszt druku jednej strony wynosi 0,68 zł. Produkt dostępny w ciągu 48h. Canon PIXMA GM4040,
Tuszmarkt.pl
Złóż skargę
123 zł
Jak złożyć zamówienie? Jak dodać sklep? Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!