Ceny na obiektyw Canon 24mm f/2.8 EF-S STM (9522B005)
Wideo 18Zdjęcia 11 | od 758 do 775 zł Typ obiektywu: szerokokątny; Ranking DxOMark: 20; Bagnet (mocowanie): Canon EF-S; Ogniskowa (mm): 24; Wartość przysłony: f/2.8; Przysłona, min: 22; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.16; Rozmiar matrycy: APS-C; Napęd autofokusa: silnik krokowy; Średnica filtra (mm): 52; Wymiary (średnica/długość) (mm): 68x23 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon Obiektyw EF-S 24 mm F28 STM Pancake do EOS stała ogniskowa gwint fil | 758 zł |
Obiektyw Canon Canon EF-S 24 mm F/2.8 STM | 758 zł |
Obiektyw CANON EF-S, 24 mm, f/2.8, STM, bagnet Canon | 775 zł |
Canon EF-S 24 mm f/2.8 STM | 758 zł |
Canon EF-S 24 mm f/2.8 STM Raty 0 | 758 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!