Ceny na Canon 24-240mm f/4-6.3 RF IS USM (3684C005)
Zdjęcia 20 | od 4 299 do 4 599 zł Typ obiektywu: teleobiektyw; Bagnet (mocowanie): Canon RF; Ogniskowa (mm): 24 - 240; Wartość przysłony: f/4.0 - f/6.3; Przysłona, min: 22; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.5; Rozmiar matrycy: full frame; Napęd autofokusa: silnik ultradźwiękowy; Stabilizacja obrazu; Odporność na pył i wilgoć |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Objectif RF 24-240mm f/4-63 IS USM 3684C005AA | 4 299 zł |
Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! Filtr M | 4 579 zł |
Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM | 4 354 zł |
Obiektyw Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM - Raty , Darmowa dostawa (raty 0 | 4 579 zł |
Canon RF 24-240 mm F/4-6.3 IS USM Raty 0 | 4 328 zł |
Obiektyw Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM (3684C005) Czarny | 4 599 zł |
Obiektyw Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM + filtr Marumi gratis | 4 579 zł |
Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o | 4 579 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!