Ceny na obiektyw Canon 24-105mm f/4L RF IS USM
Zdjęcia 4 | od 5 198 do 6 799 zł Uniwersalny pełnoklatkowy obiektyw ochronny do aparatów bezlusterkowych z nowym mocowaniem bagnetowym RF firmy Canon. Model słusznie zalicza się do luksusowej klasy luksusowej, na co wskazuje litera L w rozszerzonej nazwie. Główną cechą obiektywu jest stały maksymalny otwór względny f / 4 w całym szerokim zakresie ogniskowych od 24 do 105 mm. I nie trzeba się za bardzo chować - obraz z Canona RF 24-105mm f / 4L IS USM „dzwoni” z ostrością w całym kadrze już od bardzo otwartej przysłony. Wewnątrz modelu zamontowano wysokowydajny stabilizator optyczny (kompensuje do 5 przysłon) oraz silnik autofokusa Nano USM, charakteryzujący się bezgłośnością i płynnym ustawieniem ostrości (filmowcy docenią). Programowalny pierścień sterujący i elektroniczny pierścień do ogniskowania są zamontowane na „prz...ednim” uzbrojeniu obiektywu. Podczas oddalania korpusu produktu pojawia się mały „pień”. Mimo to nie zasysa kurzu - model jest deklarowany jako odporny na kurz i wilgoć. Obiektyw pomieści filtry „fit” 77 mm. Waga modelu to dokładnie 700 g. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Objectif RF 24-105mm f/4L IS USM | 5 285 zł |
Obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L IS USM | 6 159 zł |
Canon RF 24-105 mm f/4 L IS USM - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie!) - D | 6 549 zł |
Obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L IS USM 2963C005 | 6 249 zł |
Canon uniwersalny zoom RF 24-105mm f/4L IS USM | 6 159 zł |
Canon RF 24-105 mm f/4 L IS USM OEM | 5 529 zł |
Canon uniwersalny zoom RF 24-105mm f/4L IS USM | 6 249 zł |
Canon RF 24-105 mm f/4 L IS USM | 5 343 zł |
Obiektyw Canon RF 24-105mm F4 L IS USM - CASHBACK 450ZŁ | 6 799 zł |
Obiektyw Canon RF 24-105mm f/4L IS USM + Gratis filtr UV Marumi DHG Super | 6 769 zł |
Canon RF 24-105 mm f/4L IS USM + UV 77 mm Raty 0 | 5 198 zł |
Obiektyw CANON RF 24-105MM F/4L IS USM | (w magazynie) + filtr Marumi grat | 6 769 zł |
Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM » MultiRabat 10,20 a nawet 30 rabatu na wyb | 6 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!