Ceny na Canon 24-105mm f/4.0-7.1 RF IS STM (4111C005)
Zdjęcia 8 | od 1 283 do 2 199 zł Niedroga propozycja w uniwersalnej półce na optykę do pełnoklatkowego bezlusterkowca Canon RF. Cechą wyróżniającą charakter modelu jest uniwersalny zestaw ogniskowych 24–105 mm, który pokrywa niemal wszystkie potrzeby przy fotografowaniu codziennych scen. Zawiodła nas jednak maksymalna przysłona obiektywu: na krótkim końcu to f/4.0 i stabilnie rośnie do f/7.1 w pozycji teleobiektywu. Wbudowany stabilizator optyczny wygładza brak przysłony z deklarowaną skutecznością do 5 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji. Ponadto końcówka pomaga zminimalizować drgania aparatu podczas filmowania z ręki, co docenią początkujący kamerzyści. Canon RF 24-105mm f/4.0-7.1 IS STM jest uzbrojony w cichy silnik krokowy autofokusa i regulowany pierścień do regulacji czułości ISO, przysłony lub kompensacji...ekspozycji. Przysłona modelu jest 7-listkowa. Na przedniej soczewce obiektywu można zamontować filtry świetlne o średnicy 67 mm. Wymiary koperty modelu to 77x89 mm, a jego waga to nieco mniej niż 400 g. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM Lens Czarny | 2 179 zł |
Canon RF 24-105 mm F4-7.1 IS STM | 2 099 zł |
Obiektyw Canon Canon RF 24-105 mm F/7.1 IS STM | 1 289 zł |
Canon RF 24-105 mm f/4-7.1 L IS STM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 199 zł |
CANON RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM OEM | 1 285 zł |
CANON RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM | 1 283 zł |
CANON RF 24-105 F/4-7,1 IS STM OEM / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0 / TEL. 500 00 | 1 285 zł |
Obiektyw Canon RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM (4111C005) Czarny | 2 135 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!