Ceny na Canon 17-55mm f/2.8 EF-S IS USM (1242B005)
Wideo 31Zdjęcia 5 | od 3 844 do 4 284 zł Uniwersalny obiektyw do systemów Canon z matrycami APS-C, w zakresie ogniskowych (17-55 mm) nieco poza zakresem szerokokątnym, ze stałą przysłoną 2,8 w całym zakresie. Wyposażony w 3-stopniową stabilizację obrazu i ultradźwiękowy silnik autofokusa. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Objectif EF-S 17-55mm f/28 IS USM EF-S17-55IS | 3 972 zł |
Canon EF-S 17-55mm F2.8 IS USM | 4 199 zł |
Canon 17-55 mm f/2.8 EF-S IS USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 284 zł |
Obiektyw CANON EF-S, 17-55 mm, f/2.8, IS USM, bagnet Canon | 4 075 zł |
Canon EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM | 3 844 zł |
Canon EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM Raty 0 | 3 848 zł |
CANON EF-S 17-55 mm F/2.8 IS USM / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0 / TEL. 500 005 | 3 999 zł |
Obiektyw Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM (1242B008AA) Czarny | 4 104 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!