Ceny na Canon 100-400mm f/5.6-8.0 RF IS USM
Wideo 10Zdjęcia 76 | od 2 999 do 3 529 zł Teleobiektyw zmiennoogniskowy do fotografowania wydarzeń sportowych, płochliwych zwierząt i polowań na duże odległości. To nie żart, model obejmuje zasięg teleobiektywu 100-400 mm. Ale nie błyszczy współczynnikiem przysłony: na krótkim końcu maksymalny otwór przysłony to f/5,6, na pozycji teleobiektywu - f/8.0. Wbudowany stabilizator optyczny pomaga uzyskać do 5,5 stopni ekspozycji i czasu otwarcia migawki podczas fotografowania z ręki. Obok końcówki znajduje się cichy i wytrwały napęd autofokusa Nano USM. Przy ogniskowej 100 mm obiektyw ogniskuje z odległości 88 cm Konstrukcja optyczna Canon RF 100-400mm f/5.6-8.0 IS USM została złożona z 12 elementów w 9 grupach, z których wykonano jeden obiektyw szkła UD, a jeden to asferyczny element optyczny PMo. Jednocześnie przysłona teleobiektywu j...est 9-listkowa. Jak na klasę optyki dalekiego zasięgu, obiektyw okazał się mały i stosunkowo lekki. Wymiary jego obudowy to 80 mm średnicy i 165 mm długości, a waga to około 635 g. Kompatybilność z teleobiektywem to filtry 67 mm. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Objectif RF 100-400mm F56-8 IS USM 5050C005AA | 3 071 zł |
Obiektyw CANON RF 100-400 F5.6-8 IS USM | 3 440 zł |
Canon RF 100-400 mm f/5.6-8 IS USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! Filtr | 3 269 zł |
Obiektyw Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM - CASHBACK 250ZŁ | 3 529 zł |
Obiektyw Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM - Raty , Darmowa dostawa | 3 380 zł |
CANON RF 100-400MM F/5.6-8 IS USM Raty 0 | 2 999 zł |
CANON RF 100-400mm f/5,6-8 IS USM ORYGINALNY / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0 / T | 3 419 zł |
Obiektyw Canon RF 100-400 mm f/5.6-8 IS USM (5050C005) Czarny | 3 365 zł |
Obiektyw Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM + filtr Marumi gratis + cashback | 3 380 zł |
Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM » CANON CASHBACK 250zł !!! « karta preze | 3 279 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!