Ceny na Canon 10-18mm f/4.5-5.6 EF-S IS STM (9519B005)
Wideo 21Zdjęcia 7 | od 998 do 1 377 zł Typ obiektywu: ultraszerokokątny; Ranking DxOMark: 15; Bagnet (mocowanie): Canon EF-S; Ogniskowa (mm): 10 - 18; Wartość przysłony: f/4.5 - f/5.6; Przysłona, min: 22; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.22; Rozmiar matrycy: APS-C; Napęd autofokusa: silnik krokowy; Stabilizacja obrazu; Średnica filtra (mm): 67 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon Obiektyw zmiennoogniskowy 9519B005AA EF-S 10-18 mm F45-56 IS STM Ult | 1 056 zł |
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM | 1 199 zł |
Obiektyw Canon Canon EF-S 10-18 mm F/4.5 IS STM | 1 182 zł |
Obiektyw CANON EF-S,10-18 mm, f/4.5-5.6, IS STM, bagnet Canon | 1 038 zł |
Canon EF-S 10-18 mm f/4.5-5.6 IS STM | 998 zł |
Canon EF-S 10-18 mm IS STM Raty 0 | 1 098 zł |
CANON EF-S 10-18mm F/4.5-5.6 IS STM / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0 / TEL. 500 0 | 1 049 zł |
Obiektyw Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM | 1 159 zł |
Canon EF-S-10-18mm f/4.5-5.6 IS STM + LC Kit | 1 377 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!