Ceny na Bosch Universal Aquatak 130
Wideo 10Zdjęcia 8 | od 659 do 870 zł Niezawodny i bezpretensjonalny „wół roboczy” spod znaku niemieckiej marki Bosch, która wyznaczyła sobie cele do sprzątania terenu osobistej działki, mycia samochodów i sprzętu ogrodowego, a także sprzątania różnych powierzchni z uporczywych zabrudzeń. Wydajność Bosch Universal Aquatak 130 szacowana jest na zużycie wody około 380 l/h przy sile zasilania do 130 barów. Pobór wody może być realizowany przez jednostkę myjącą z sieci wodociągowej lub ze zbiorników zewnętrznych. Dozwolone jest stosowanie ciepłej wody o temperaturze do 40 °C. Urządzenie wyposażone jest w 5-metrowy wąż, pistolet z bezpiecznym spustem i systemem Autostop, 6-metrowy przewód zasilający, pojemnik na detergent (450 ml) oraz przystawkę funkcjonalną 3w1. Ten ostatni oferuje trzy opcje strumienia wody: strumień płaski, str...umień wirujący i strumień kompaktowy do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń. Jako bonus możesz dołączyć do pistoletu kompletny generator piany. Myjka waży ok. 7,8 kg, kółka transportowe i wygodna ergonomiczna rączka zapewniają jej mobilność. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Myjka ci?nieniowa aquatak 130 | 741 zł |
Bosch Myjka wysokociśnieniowa universal 1700w 130bar 380 l/h aquatak 130 | 858 zł |
Myjka ciśnieniowa Bosch UniversalAquatak 130 | 659 zł |
BOSCH MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA UNIVERSAL 1700W 130Bar 380 l/h AQUATAK 130 | 708 zł |
Bosch Myjka Wysokociśnieniowa Universal Aquatak 130 B 6008A7B00 3165140883 | 796 zł |
MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA UNIVERSAL AQUATAK 130 | 870 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!