Ceny na Bosch Tassimo Happy TAS 1002 czarny
Zdjęcia 5 | od 120 do 244 zł Wygodny, szybkoobrotowy ekspres do kawy w kapsułkach dla miłośników wysokiej jakości kawy, którzy nie lubią samodzielnie przygotowywać napoju i nie spędzają dużo czasu w kuchni. Potrafi szybko przygotować najwyższej jakości gorące espresso, miksy kawowe oraz napoje kawowe i mleczne. Jest przedstawicielem pierwszej generacji kompaktowych ekspresów do kawy wykorzystujących technologię Tassimo. Do przygotowania wykorzystuje markowe kapsułki, zwane również T-disc, które zawierają różne odmiany lub mieszanki mielonej kawy naturalnej lub mieszanki mleka w proszku. Aby zaparzyć zawartość kapsułki, wystarczy zainstalować ją w ekspresie do kawy Bosch Tassimo Happy TAS, zamknąć pokrywkę i nacisnąć przycisk start. Urządzenie automatycznie odczytuje kod kreskowy na górze płyty za pomocą wbudowanego sk...anera laserowego i optymalizuje program parzenia w celu przygotowania jednego napoju najwyższej jakości. Wszystkie parametry procesu (wymagana ilość wody, czas parzenia i temperatura) są automatycznie dostosowywane przez maszynę. Ponad 30 rodzajów oryginalnych T-disc z recepturami napojów na każdy gust jest dostępnych w krajowych sieciach handlowych i sklepach internetowych. Użytkownicy budżetowi, którzy uważają, że cena markowych kapsułek jest zbyt wysoka, mogą osobno zakupić i używać kompatybilnych pojemników wielokrotnego użytku (brak certyfikatu, może unieważnić gwarancję). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Ekspres do kawy Tassimo TAS1002NV Happy czarny | 190 zł |
Ekspres BOSCH Tassimo Happy TAS1002N | 180 zł |
Ekspres kapsułkowy Tassimo Happy Black BOSCH | 149 zł |
Happy T10 Ekspres do Tassimo. T10 Ekspres | 210 zł |
Ekspres do kawy Bosch Tassimo Happy TAS1002N czarny | 154 zł |
Ekspres Bosch Tassimo Happy TAS1002NV | 159 zł |
Bosch Tassimo Happy Tas1002v Capsules Coffee Maker Czarny One Size / EU Pl | 194 zł |
Tassimo Happy TAS1002N ekspres do kawy firmy Bosch ponad 70 napojów w pełn | 179 zł |
BOSCH CAFET TAS1002V TASSIMO Happy Stal nierdzewna Nie dotyczy 1100 W 2444 | 244 zł |
Ekspres do kawy Bosch Tassimo Happy TAS1002N czarny | 175 zł |
Ekspres BOSCH Tassimo Happy TAS1002 | 120 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!