Ceny na Bosch Soft Adult Chicken/Banana 2.5 kg
od 56 do 80 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 2.5; Wiek: młode; dorosłe; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BOSCH Soft Kurczak z bananem 2.5 kgKarma dla psa BOSCH Kurczak i Banan 2500 g. Bez dodatków syntetycznych. 60% kurczaka w składzie karmy. Zdrowy pokar... więcejm wyprodukowany z wysokiej jakości, naturalnych składników. Bez dodatków syntetycznych. Miękki krokiet (19% wilgotności) sprawia, że nasze jedzenie jest wyjątkowym doświadczeniem smakowym dla psa. Karma odpowiednia dla psów, które są wrażliwe na pokarmy. Electro.plZłóż skargę | 80 zł |
Bosch BOSCH Soft Adult 2.5 kg - Sucha karma dla psów, Kurczak i banan 2.5 | 56 zł |
Karma dla psa BOSCH Soft Kurczak z bananem 2.5 kgKarma dla psa BOSCH Kurczak i Banan 2500 g. Bez dodatków syntetycznych. 60% kurczaka w składzie karmy. Zdrowy pokar... więcejm wyprodukowany z wysokiej jakości, naturalnych składników. Bez dodatków syntetycznych. Miękki krokiet (19% wilgotności) sprawia, że nasze jedzenie jest wyjątkowym doświadczeniem smakowym dla psa. Karma odpowiednia dla psów, które są wrażliwe na pokarmy.... Avans.plZłóż skargę | 80 zł |
bosch Soft Kurczak i banan 2,5 kgKarma bosch SOFT Kurczak i banan jest szczególnie odpowiednia dla wrażliwych pod względem żywieniowym psów cierpiąc... więcejych na nietolerancję karmy i alergie. Wysoka zawartość świeżego kurczaka (60%) jako jedynego, zwierzęcego źródła białka oraz banana o wysokiej strawności jako źródła węglowodanów pozwala delikatnie i w naturalny sposób rozpieszczać podniebienie psa bez dodatku zbóż. Dzięki miękkiemu, wysoce strawnemu krokietowi (18% wilgotności) karma bosch SOFT + Kurczak i Banan zapewni Twojemu psu wyjątkowe doznanie smakowe. Doskonała, szczególnie smaczna i zdrowa. Zalety w skrócie: 60% świeżego kurczaka Bez zbóż Banan o wysokiej strawności Dla psów wrażliwych na pokarm Wysoki poziom akceptacji Jedno źródło białka Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 60 zł |
Karma dla psa BOSCH Soft Kurczak z bananem 2.5 kgKarma dla psa BOSCH Kurczak i Banan 2500 g. Bez dodatków syntetycznych. 60% kurczaka w składzie karmy. Zdrowy pokar... więcejm wyprodukowany z wysokiej jakości, naturalnych składników. Bez dodatków syntetycznych. Miękki krokiet (19% wilgotności) sprawia, że nasze jedzenie jest wyjątkowym doświadczeniem smakowym dla psa. Karma odpowiednia dla psów, które są wrażliwe na pokarmy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 56 zł |
bosch HPC Soft Kurczak & banan - 2,5 kgKarma bosch HPC Soft to zbalansowany i całościowy posiłek, przeznaczony dla psów wrażliwych. Świeży kurczak stanowi... więcej60% karmy i jest jedynym źródłem białek, co znacznie ułatwia trawienie psom z problemami trawiennymi czy alergiami. Węglowodany są dostarczane z lekkostrawnych ziemniaków i bananów zamiast ze zbóż. Wilgotność krokiecików na poziomie 18% sprawia, że są one wyjątkowo smaczne i łatwe w przeżuwaniu. Wszystkie składniki pochodzą z regionu Badenii-Wirtemb Zooplus.plZłóż skargę | 58 zł |
BOSCH Soft Kurczak & Banan 2,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów z wrażliwym układem trawiennym i nietolerancjami pokarmowymi.Bez Fera.plZłóż skargę | 56 zł |
Karma sucha dla psa BOSCH Soft Adult, kurczak i banan, 2,5 kgBosch Soft Adult Kurczak & Banan Skład: Świeży kurczak 60%, skrobia ziemniaczana, plantan (banan warzywny, suszony)... więcej8%, białko ziemniaczane, hydrolizat białk... EmpikZłóż skargę | 57 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!