Ceny na piłę Bosch PKS 55 0603500020
Zdjęcia 6 | od 377 do 509 zł Kompaktowa i lekka ręczna pilarka tarczowa z rodziny niedrogich elektronarzędzi Bosch dla majsterkowiczów, których modele są niedrogim i funkcjonalnym narzędziem dla majsterkowiczów, którzy samodzielnie wykonują umiarkowane prace związane z liniowym cięciem drewna i innych materiałów o umiarkowanej twardości w warsztacie domowym. Pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej w 2012 roku. Posiada standardowy, pyłoszczelny silnik elektryczny o przekroju 1200 W, który zapewnia imponujące prędkości obrotowe (do 5500 obr./min). Takie właściwości są wystarczające do energicznego piłowania drewna dowolnego gatunku, sklejki, płyty pilśniowej i wiórowej, płyt warstwowych, płyty wiórowej, laminatu, polimerów termoplastycznych i niektórych stopów aluminium (wymagana jest specjalna tarcza). Ręczna...pilarka tarczowa Bosch PKS 55 0603500020 jest przeznaczona do użytku z tarczami o średnicy 160 mm i otworze 20 mm. Użycie sztywnej aluminiowej podstawy pozwoliło pilarce ważyć 3,9 kg. Dzięki ergonomicznym gumowym uchwytom narzędzie nie obciąża dłoni podczas długich sesji roboczych. Maksymalna głębokość cięcia przy cięciu bez przechylania sięga 55 mm (zmniejszona do 44 mm przy pracy pod kątem 45 °). Miękkie gumowe uchwyty na uchwytach znacznie redukują wibracje. Dostarczany z równoległym ogranicznikiem. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home and Garden Ręczna pilarka tarczowa Bosch PKS 55 1200 W w karton | 377 zł |
Bosch Bosch Pilarka tarczowa 1200w 160mm pks 55 | 509 zł |
Pilarka tarczowa Bosch PKS 55 1200 W 160 mm (0603500020) | 377 zł |
Pilarka Tarczowa 1200W Pks 55 Bosch 1 Piła | 399 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH 0603500020, 55 mm | 426 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!