Ceny na karm dla psów Bosch My Friend 20 kg
od 119 do 131 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 20; Wiek: dorosłe; Wielkość psa: średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch PetFood Bosch PetFood Bosch My Friend 20 kg - sucha karma dla psów 2 | 119 zł |
20 kg Bosch My Friend, karma sucha dla psa - 20 kgSucha karma Bosch My Friend jest karmą kompletną dla dorosłych psów wszystkich ras. Przy produkcji karmy zadbano ni... więceje tylko o dobór wyśmienitych składników, ale też o jakość surowców. Zawartość substancji energetycznych jest umiarkowana i została tak dobrana, aby psu nie groziła nadwaga. Karma zapewnia psu odpowiednią ilość substancji odżywczych, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, białek, które są istotne dla zdrowego rozwoju Twojego pupila. Ponadto, karma zawiera inne wartościowe składniki i źródła białka. Karma nie zawiera barwników i konserwantów. Kwasy tłuszczowe Omega-3, zawarte w karmie, pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry i sierści. Składnik karmy usprawniają też pracę jelit i proces trawienia. Sucha karma Bosch My Friend może być podawana także w formie zwilżonej, co urozmaici psu jedzenie. Sucha karma My Friend wywodzi się z marki Bosch. Surowe kontrole jakości zapewniają wysoką jakość karmy. Sucha karma Bosch My Friend w skrócie: Dla dorosłych psów każdej rasy o normalnej aktywności fizycznej Karma jest częścią marki Bosch Może być podawana w formie suchej i zwilżonej Wysokiej jakości składniki Odpowiednio dobrana ilość substancji energetycznych chroni psa przed problemami z nadwagą Zawiera wszystkie niezbędne dla zdrowego rozwoju psa składniki Karma kompletna Nie zawiera konserwantów oraz sztucznych barwników Kwasy tłuszczowe Omega-3 zapewniają zdrową skórę i sierść Zawarty w karmie błonnik usprawnia pracę jelit i proces trawienia Zooplus.plZłóż skargę | 120 zł |
bosch My Friend 20 kgbosch My Friend używa wyłącznie wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 122 zł |
Bosch PIES 20kg ADULT MY FRIEND | 128 zł |
BOSCH My friend 20 kgSucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma nie zawiera sztucznych substancji zapachowych, a dzięki specja... więcejlnemu procesowi suszenia przez długi czas zachowuje swój naturalny aromat i smak. Krokiety kształtem są dopasowane dla psów wszystkich ras i wielkości. Kwasy tłuszczowe Omega-3, zawarte w karmie wspierają układ odpornościowy psa.
Najważniej Fera.plZłóż skargę | 119 zł |
Bosch, Karma dla psów, My Friend, 20 kg.karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów o normalnej aktywności skład: - zboże, mięso i produkty pochodzenia zwierzęc... więcejego, produkty pochodzenia roślinnego, olej... EmpikZłóż skargę | 121 zł |
Bosch Bosch My Friend 20kg + Niespodzianka dla psa GRATIS | 131 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!