Ceny na Bosch Maxi Senior 12.5 kg
od 133 do 170 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 12.5; Wiek: w podeszłym wieku; Wielkość psa: duże; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
bosch HPC Maxi Senior ze świeżym drobem i ryżem sucha karma dla psów starsBez pszenicy i cukru
Opóźnione starzenie się komórek dzięki wysokiej zawartości witamin i pierwiastków śladowych... więcejEkstrakty z muszli wzmacniające chrząstki, stawy i kości
Kompleks odpornościowy z mannanów i glukanów do stabilizacji flory jelitowej i ochrony odpornościowej (wzmocnienie sił obronnych)
Z siarą, która wzmacnia odporność psa Amazon.plZłóż skargę | 133 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Senior 12.5 kgKarma BOSCH Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem ma wysoką redukcję energii, białka i minerałów, a zatem spełnia... więcejwymagania żywieniowe starszych psów dużych ras (od 25 kg wagi końcowej) od 7 / 8 roku życia. Zmniejszona zawartość energii (tylko 6,5% tłuszczu) w połączeniu ze zwiększoną zawartością błonnika (6,5% włókna surowego) zmniejsza ryzyko przybrania na wadze przez starsze psy o naturalnie niższym poziomie aktywności. Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem jest wytwarzany z dużej ilości świeżego drobiu (20%) i ryżu (18%), nie zawiera pszenicy. Układ odpornościowy jest wzmacniany przez stosowanie siary, a także przez specyficzny kompleks immunologiczny mannanów i glukanów (opracowany przez dietetyków zwierzęcych). Może być podawany na sucho lub zwilżony. Opakowanie 12.5 kg. Electro.plZłóż skargę | 170 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Senior 12.5 kgKarma BOSCH Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem ma wysoką redukcję energii, białka i minerałów, a zatem spełnia... więcejwymagania żywieniowe starszych psów dużych ras (od 25 kg wagi końcowej) od 7 / 8 roku życia. Zmniejszona zawartość energii (tylko 6,5% tłuszczu) w połączeniu ze zwiększoną zawartością błonnika (6,5% włókna surowego) zmniejsza ryzyko przybrania na wadze przez starsze psy o naturalnie niższym poziomie aktywności. Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem jest wytwarzany z dużej ilości świeżego drobiu (20%) i ryżu (18%), nie zawiera pszenicy. Układ odpornościowy jest wzmacniany przez stosowanie siary, a także przez specyficzny kompleks immunologiczny mannanów i glukanów (opracowany przez dietetyków zwierzęcych). Może być podawany na sucho lub zwilżony. Opakowanie 12.5 kg.... Avans.plZłóż skargę | 170 zł |
Bosch PetFood Bosch Maxi Senior Drób & Ryż 12,5 kg - sucha karma dla psówBosch Maxi Senior Drób & Ryż 12,5 kg - sucha karma dla psów starszych, ras dużych, 12,5 kg Max&mrau.plZłóż skargę | 133 zł |
bosch Maxi Senior 12,5 kgZmniejszona wartość energetyczna (tylko 6,5% tłuszczu) przy jednocześnie podwyższonej zawartości błonnika (6,5% włó... więcejkna surowego) obniża ryzyko przybrania na wadze u starszych psów, u których aktywność jest naturalnie niewielka. Karma MAXI SENIOR DRÓB jest produkowana z dużą ilością świeżego drobiu (min. 25%) i ryżu (min. 18%), i bez pszenicy. Zastosowanie colostrum oraz specyficznego kompleksu immunologiczneg Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 150 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Senior 12.5 kgKarma BOSCH Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem ma wysoką redukcję energii, białka i minerałów, a zatem spełnia... więcejwymagania żywieniowe starszych psów dużych ras (od 25 kg wagi końcowej) od 7 / 8 roku życia. Zmniejszona zawartość energii (tylko 6,5% tłuszczu) w połączeniu ze zwiększoną zawartością błonnika (6,5% włókna surowego) zmniejsza ryzyko przybrania na wadze przez starsze psy o naturalnie niższym poziomie aktywności. Maxi Senior ze świeżym drobiem i ryżem jest wytwarzany z dużej ilości świeżego drobiu (20%) i ryżu (18%), nie zawiera pszenicy. Układ odpornościowy jest wzmacniany przez stosowanie siary, a także przez specyficzny kompleks immunologiczny mannanów i glukanów (opracowany przez dietetyków zwierzęcych). Może być podawany na sucho lub zwilżony. Opakowanie 12.5 kg.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 133 zł |
BOSCH Maxi Senior drób i ryż 12,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla starszych psów ras dużych.Po ukończeniu 7/8 roku życia w organiźmie psów zachodzą pe... więcejwne zmiany. Zwalnia się metabolizm, a także praca niektórych narządów wewnętrznych. Receptura karmy została oparta na drobiu, jako źródle białka, oraz na ryżu dostarczającym węglowodanów. Drób powszechnie uchodzi za delikatne i lekkostrawne mięso, z niewielką zawartością tłuszczu. Dzięki temu karma posiada jedynie 6,5% tłuszczu w suchej masie. Dodatki użyte do receptury zwiększają ilość włókna surowego do 6,5%. Duże rasy psów, osiągające masę ciała ponad 25 kg potrzebują wzmocnienia układu kostno-szkielet Fera.plZłóż skargę | 133 zł |
Karma sucha dla psa BOSCH Maxi Senior drób & ryż, 12,5 kgPełnoporcjowa karma niezawierająca pszenicy, z lekkostrawnym i pożywnym mięsem drobiowym, dla psów powyżej 7 roku ż... więcejycia, dużych ras o masie ciała powyżej 25k... EmpikZłóż skargę | 136 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!