Ceny na Bosch Maxi Adult 3 kg
od 39 do 75 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 3; Wiek: dorosłe; Wielkość psa: duże; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
3 kg15 kg | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BOSCH Maxi Adult 3 kgIdealna karma Maxi Adult marki Bosch dla psów dużych ras powyżej 25 kg, ponieważ zawartość kalorii i białka są na p... więcejoziomie (21,5% białka i 12% tłuszczu), który ma zminimalizować ryzyko nadwagi. Karma nie zawiera pszenicy. Electro.plZłóż skargę | 48 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Adult 3 kgIdealna karma Maxi Adult marki Bosch dla psów dużych ras powyżej 25 kg, ponieważ zawartość kalorii i białka są na p... więcejoziomie (21,5% białka i 12% tłuszczu), który ma zminimalizować ryzyko nadwagi. Karma nie zawiera pszenicy.... Avans.plZłóż skargę | 48 zł |
Karma BOSCH Maxi Adult 3kgSpecyfikacja Wielkość psa Duży (20-40 kg) Wielkość psa Duże (40-60 kg) Efekty zdrowotne Zdrowie o... więcejgólne Smak karmy Drób Bezglutenowe Nie Rodzaj zwierzęcia Pies Bez konserwantów Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Bez laktozy Tak Bez soi Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Wiek zwierzęcia Dorosły Rasa psa Wszystkie rasy dużych psów Waga produktu 3 kg Brak sztucznych barwników Tak Bez cukru Tak Włókna surowe 2,5% Zawartość tłuszczu 12% Białko 21% Popiół surowy 6,5% Szerokość 220mm Długość 80mm Wysokość 400mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 75 zł |
Bosch PetFood Bosch PetFood Bosch Maxi Adult 3 kg - sucha karma dla dorosłBosch PetFood Bosch Maxi Adult 3 kg - sucha karma dla dorosłych psów rasy dużej 3kg Max&mrau.plZłóż skargę | 46 zł |
BOSCH Karma BOSCH Maxi Adult 3kgBEZ CUKRU: TakBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 48 zł |
Karma dla psa BOSCH Maxi Adult 3 kgIdealna karma Maxi Adult marki Bosch dla psów dużych ras powyżej 25 kg, ponieważ zawartość kalorii i białka są na p... więcejoziomie (21,5% białka i 12% tłuszczu), który ma zminimalizować ryzyko nadwagi. Karma nie zawiera pszenicy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 39 zł |
BOSCH Maxi adult 3 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras dużych i olbrzymich, których waga przekracza 25 kg.Specjalnie dob... więcejrana formuła została wzbogacona w składniki wzmacniające i poprawiające ogólną kondycję psów ras dużych. Ekstrakt z omułka zielonowargoweg Fera.plZłóż skargę | 46 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!