Ceny na Bosch Junior Mini 3 kg
od 50 do 72 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 3; Wiek: szczenięta; młode; Wielkość psa: małe; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BOSCH Mini Junior 3 kgBosch Mini Junior to idealna karma dla szczeniąt małych ras (max. 15 kg), ponieważ smakuje nawet najbardziej wybred... więcejnym psom. Zawiera m.in. 25% świeżego drobiu, 26% białka i jest bezglutenowa. Electro.plZłóż skargę | 56 zł |
Karma dla psa BOSCH Mini Junior 3 kgBosch Mini Junior to idealna karma dla szczeniąt małych ras (max. 15 kg), ponieważ smakuje nawet najbardziej wybred... więcejnym psom. Zawiera m.in. 25% świeżego drobiu, 26% białka i jest bezglutenowa... Avans.plZłóż skargę | 56 zł |
BOSCH Mini Junior 3kgSpecyfikacja Waga produktu 3 kg Rodzaj zwierzęcia Pies Specyficzne potrzeby zwierzęcia Okres wzro... więcejstu Wiek zwierzęcia Dorosły Bez soi Tak Forma dawkowania Stały Wielkość psa Rasy psów małych (4 -14 kg) Smak karmy Drób Efekty zdrowotne Zdrowe kości, zdrowy wzrost, silne i mocne zęby Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez cukru Tak Bez laktozy Tak Rasa psa Wszystkie rasy małych psów Bez konserwantów Tak Bezglutenowe Nie Brak sztucznych barwników Tak Zawartość tłuszczu 17% Białko 26% Popiół surowy 6% Włókna surowe 2,5% Szerokość 230mm Długość 100mm Wysokość 320mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 72 zł |
Bosch PetFood Bosch PetFood Bosch Mini Junior 3 kg - sucha karma dla młodyBosch PetFood Bosch Mini Junior 3 kg - sucha karma dla młodych psów rasy małej 3kg Max&mrau.plZłóż skargę | 50 zł |
bosch Mini Junior Drób 3 kgDo karmienia szczeniąt małych ras (do 15 kg wagi końcowej) konieczna jest specjalnie skomponowana karma do hodowli,... więcejw formie krokiecików o odpowiednim kształcie i wielkości, a także o właściwej zawartości białka i minerałów. Karma bosch Mini Junior jest przyrządzana ze świeżego drobiu (min. 25%) bez zbóż zawierających gluten. Układ odpornościowy jest wzmacniany dzięki zastosowaniu zarówno siary, jak i specjalnego kompleksu immunologiczneg Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 55 zł |
Karma dla psa BOSCH Mini Junior 3 kgBosch Mini Junior to idealna karma dla szczeniąt małych ras (max. 15 kg), ponieważ smakuje nawet najbardziej wybred... więcejnym psom. Zawiera m.in. 25% świeżego drobiu, 26% białka i jest bezglutenowa... Mediaexpert.plZłóż skargę | 56 zł |
BOSCH BOSCH Mini Junior 3kgBEZ CUKRU: TakBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 51 zł |
BOSCH Mini Junior 3 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla szczeniąt ras małych, dorastających do 15 kg. Można podawać od 1. do 9. miesiąca życ... więcejia.Żywienie młodych psów małych ras wymaga specjalnie skomponowanej karmy o odpowiednim kształcie i rozmiarze krokietów, zawierającej optymalną ilość białka oraz składników mineralnych. Dodatek kolostrum do mieszanki pomaga w nabyciu odporności. Siara jest bogatym źródłem wszystkich składników odżyczych.
Najw Fera.plZłóż skargę | 50 zł |
BOSCH Mini Junior 3kgBOSCH Mini Junior 3kg
Zobacz polecane produkty:
BOSCH Mini Junior 3kg
Zalety produktu BOSCH Mini Junior 3kg:... więcej- unikalny skład,
- pozytywny wpływ na młody organizm,
- skład uzupełniony o witaminy i minerały,
- wygodna forma do podania pupilowi.
Skład: mięso drobiowe (20%), jęczmień, kukurydza, sproszkowane mięso drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, ryż, sproszkowane mięso, pulpa buraczana (bez cukru), hydrolizat mięsa, sproszkowana ryba, siemię lniane, skwarki (suszone), suszone drożdże, olej rybny, chlorek sodu, chlorek potasu, sproszkowane małże (0,1%), sproszkowana cykoria.
Analiza składu: białko (26%), oleje i tłuszcze (17%), włókno (2,5%), popiół Krakvet.plZłóż skargę | 50 zł |
Bosch Mini Junior 3kg | 55 zł |
Bosch Mini Junior 3kg | 59 zł |
Bosch Mini Junior 3kg | 52 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!