Ceny na Bosch GWS 2200 Professional 06018C1320
Zdjęcia 7 | od 518 do 672 zł Duża, ciężka (5,4 kg) i mocna (2200 W) szlifierka kątowa do profesjonalnego użytku w produkcji lub na budowach. Na wrzecionie można zamontować ściernice tnące i szlifierskie o średnicy 230 mm oraz szczotki tarczowe i platformy szlifierskie tej samej wielkości lub kubki o średnicy 140 mm. Przycisk start posiada zatrzask do pracy ciągłej. Bułgarski Bosch GWS 2200 Professional wyposażony jest w regulator prądu rozruchowego, który eliminuje „szarpnięcia” w momencie włączenia mocnego silnika. Konstrukcja obudowy zapewnia skuteczne chłodzenie silnika i dobrą ochronę przed kurzem. Długi (4 m) drut ma miękki gumowy oplot wykonany z materiału, który nie opala się na zimno. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GWS 2200 (180 mm) - Szlifierka kątowa (06018C1320) | 606 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 2200 06018C1320 | 518 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kąt.2200w/gws2200-230 | 672 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 2200 06018C1320 | 518 zł |
Bosch Szlifierka Kątowa 230 MM GWS 2200W 06018C1320 | 543 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA 230MM GWS 2200W | 613 zł |
Bosch GWS 2200 06018C1320 | 606 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!