Ceny na Bosch ComfortLine TKA 6A643 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 | od 200 do 303 zł Rodzaj: przelewowy; Rodzaj kawy: mielona; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 10; Objętość pojemnika (l): 1.25; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka; samooczyszczanie; Moc (W): 1200; Wymiary (cm): 28.5x35.5x23; Waga (kg): 2.3; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Hausgeräte TKA6A643 ComfortLine Ekspres Przelewowy Stal Nierdzewna 1Pełny aromat kawy według własnego gustu dzięki aromatowi z przyciskiem
Łatwe napełnianie dzięki wyjmowanemu zbiorn... więcejikowi na wodę
Dłuższa przyjemność z korzystania dzięki wspomaganemu odkamienianiu
Automatyczne wyłączanie końcowe z możliwością wyboru czasów wyłączenia
Łatwe czyszczenie dzbanka dzięki dużemu otworowi Amazon.plZłóż skargę | 286 zł |
Ekspres przelewowy Bosch TKA6A643Ekspres do kawy Bosch TKA 6A643 1200W 1,2l filtr Pełna aromatu kawa przygotowana w sposób jaki lubisz najbardziej,... więcejdzięki funkcji Aroma+. EasyDescale: Praktyczna funkcja odkamieniania urządzenia - dla dłuższej radości używania urządzenia. Bezpieczeństwo i wygoda: fu Maxelektro.plZłóż skargę | 219 zł |
BOSCH Ekspres przelewowy BOSCH TKA 6A643Automatyczne wyłączanie zasilania: TakCertyfikaty: CE, EAC-Eurasian, UA, VDECzęstotliwoś Akces-markt.plZłóż skargę | 257 zł |
Ekspres BOSCH ComfortLine TKA6A643Ekspres przelewowy o mocy 1200 W i pojemności naczynia 1.25l. Ekspres posiada blokadę kapania, dzięki której możesz... więcejprzerwać zaparzanie kawy, nalać sobie ją do filiżanki, a następnie ponownie uruchomić dalsze parzenie. Oszczędzaj energię z funkcją automatycznego wyłączenia.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 200 zł |
Ekspres przelewowy Bosch TKA 6A643 Czarny | 240 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH TKA 6A643 Ekspres przelewowy BOSCH TKA 6A643 Łatwe napełnianie wyjmowanego zbiornika na wodę. Wlewanie wody do zbiornika... więcejmoże być trudne, jeśli zbiornik na wodę utknął w ekspresie do kawy. Zbiornik na wodę w tym ekspresie można łatwo wyjąć i ponownie założyć. Możesz go łatwo napełnić bezpośrednio pod kranem. Bez użycia dodatkowego dzbanka. Aroma plus - pełny aromat dopasowany do Twojego gustu i nastroju. Nie musisz inaczej dozować kawy, jeśli chcesz, aby była mocniejsza. Naciskając przycisk Aroma +, a urządzenie dostosowuje ilość wypływającej wody. Ciesz się idealnym aromatem, jakiego chcesz - np. silniejszy rano i łagodniejszy wieczorem. WYDAJNOŚĆ Zbiornik na zaparzoną kawę: Dzbanek Pojemność w filiżankach: 15 filiżanek Wbudowany młynek: Nie Umiejscowienie urządzenia: Blat Typ produktu: Przelewowy ekspres do kawy Typ wkładu kawy: Kawa mielona Certyfikaty: CE, EAC-Eurasian, UA, VDE ERGONOMIA Wbudowany wyświetlacz: Nie Wyjmowany zbiornik wody: Tak Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna Długość przewodu: 0,9 m Łatwość czyszczenia: Tak MOC Moc: 1200 W Napięcie wejściowe AC: 220–240 Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Automatyczne wyłączanie zasilania: Tak WAGA I ROZMIARY Szerokość produktu: 285 mm Głębokość produktu: 230 mm Wysokość produktu: 355 mm Waga produktu: 2,1 kg Erli.plZłóż skargę | 234 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH ComfortLine TKA6A643Ekspres do kawy BOSCH ComfortLine TKA6A643 Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręc... więcejznych sposobów parzenia lub wychodzić do l... EmpikZłóż skargę | 237 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH TKA 6A643 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 229 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH TKA 6A643 | 260 zł |
Bosch TKA 6A643Jaki piękny dzień. Rozpocznij każdy dzień od filiżanki aromatycznej kawy przygotowanej w stylowym ekspresie Pełna a... więcejromatu kawa przygotowana w sposób jaki lubisz najbardziej, dzięki funkcji Aroma+Wyjmowany Vobis.plZłóż skargę | 246 zł |
Bosch Tka6a643 Drip Coffee Maker Posrebrzany One Size / EU PlugWtyczka UE.Cechy:- Aromatyzująca szklana dzbanek na 10/15 filiżanek (1,25 l).- Moc:1000-1200 W.- Przycisk Aroma+ do... więcejindywidualnego aromatu kawy, do wyboru.- Easy Descale 3:Program odkamieniania, sygnał LED wskazujący potrzebę odkamieniania, twardość wody do wyboru.- Automatyczne wyłączenie:20, 40 lub 60 minut do wyboru.- Przezroczysty, odłączany zbiornik na wodę zintegrowanym uchwytem.- Poziom wody czytelny z zewnątrz.- Odłączany wahadłowy filtr (1x4).- Zatrzymywanie kapania.- Łatwe przechowywanie: tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 281 zł |
Bosch TKA6A643 | 303 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!