Ceny na nawilżacz powietrza Boneco W200 (НС-1132128)
Zdjęcia 19 | od 863 do 1 099 zł Nowoczesne urządzenie do kompleksowej obróbki powietrza, które jednocześnie usuwa kurz i nasyca je wilgocią. Ten model oczyszczacza-nawilżacza jest pozycjonowany jako urządzenie klasy premium. W przeciwieństwie do rozwiązań ultradźwiękowych, które wytwarzają zimną parę poprzez natryskiwanie, urządzenie to wykorzystuje klasyczną zasadę hydrofiltracji, czyli proces naturalnego odparowywania z opracowanej powierzchni specjalnej sztucznej trójwymiarowej gąbki nakładanej na obracający się bęben. Efekt nawilżania i oczyszczania uzyskuje się poprzez przedmuchanie powietrza przez urządzenie specjalnym cichobieżnym wentylatorem. Dzięki temu przy niskim poziomie hałasu zapewnione jest parowanie do 350 ml / godzinę. Należy zauważyć, że tempo naturalnego parowania zależy bezpośrednio od aktualnej wilg...otności względnej i gwałtownie spada proporcjonalnie do wzrostu tej ostatniej. Tym samym nawilżacz Boneco W200 nie jest w stanie wytworzyć nadmiernej i nadmiernej wilgoci. Urządzenie posiada dwa tryby pracy – intensywny i nocny, które różnią się prędkością obrotową wbudowanego wentylatora oraz poziomem generowanego hałasu. Przy standardowym dopływie wody 4,5 litra nawilżacz może pracować nieprzerwanie przez około 13 godzin. W zestawie znajduje się specjalny pojemnik do dodawania olejków aromatycznych. Solidna i trwała konstrukcja jest objęta przez producenta ponad 60-miesięczną gwarancją. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BONECO oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania W200 niezwykle wydajne n | 863 zł |
Boneco Nawilżacz ewaporacyjny W200 HDBNENAW2000000 | 863 zł |
Boneco Nawilżacz ewaporacyjny W200 95936 | 987 zł |
Boneco Air washer W200 4,5l 50m2 | 986 zł |
Oczyszczacz powietrza Boneco W200 | 863 zł |
Boneco Nawilżacz ewaporacyjny W200 95936 | 863 zł |
Oczyszczacz powietrza BONECO W200 | 1 099 zł |
Boneco Air washer W200 4,5l 50m2 | 999 zł |
Oczyszczacz powietrza BONECO Air washer W200 | 1 024 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!