Ceny na hulajnogę Blunt One S3
Wideo 5Zdjęcia 7 | od 589 do 694 zł Niezawodna hulajnoga dwukołowa, przeznaczona przede wszystkim dla miłośników ekstremalnych akrobacji i akrobatyki. Ta hulajnoga ma wiele cech technicznych i funkcji, które czynią ją dobrym wyborem, szczególnie dla doświadczonych jeźdźców, którzy chcą wykonywać swoje sztuczki i skakać na nowe wyżyny. Zacznijmy od tego, że model może pochwalić się wytrzymałą i lekką konstrukcją. Aluminiowy deck zapewnia doskonałą wytrzymałość, umożliwiając rowerzystom wykonywanie trików w kontrolowany sposób bez dodawania zbyt dużej wagi do produktu. Konstrukcja jest w stanie wytrzymać maksymalne obciążenie do 100 kg, co sprawia, że produkt jest dobrym wyborem dla rowerzystów w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Hulajnoga Blunt One S3 jest wyposażona w dwa poliuretanowe koła 11 cm 86A, które zapewniaj...ą doskonałą przyczepność i płynną jazdę, pozwalając rowerzystom na wykonywanie precyzyjnych i kontrolowanych skoków oraz trików. Dzięki wysokiej jakości poliuretanowym kołom hulajnoga posiada doskonałą amortyzację, redukując wibracje i zwiększając komfort jazdy. Układ hamulcowy jest wyjątkowo klasyczny - prosty nożny hamulec tylny, który zapewnia szybkie i bezpieczne zatrzymanie. Całkowita waga hulajnogi to zaledwie 3,6 kg, co czyni ją lekką i zwrotną podczas wykonywania trików i skoków. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLUNT Scooters One S3 kompletny skuter - czarny/różowy SSA-BLUNT1S3BLKPINK | 694 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dzieci Blunt One S3 | 589 zł |
Blunt One S3 hulajnoga wyczynowa Purple Teal | 589 zł |
Blunt One S3 hulajnoga wyczynowa Black Red | 589 zł |
Blunt One S3 hulajnoga wyczynowa Green Orange | 589 zł |
Blunt One S3 hulajnoga wyczynowa Pink Teal | 619 zł |
Blunt One S3 hulajnoga wyczynowa Black Pink | 619 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!