Ceny na Blaupunkt TBG601 stal nierdzewna
Zdjęcia 4 | od 279 do 396 zł Rodzaj urządzenia: blender kielichowy; Misa główna (L): 1.75; Moc (W): 1300; Liczba prędkości: 5; Tryb pulsacyjny; Wstępnie zainstalowane programy: Pojemniki: misa główna; Nasadki: Zasilanie: sieciowe; Materiał głównej misy roboczej: szkło; Wymiary (cm): 22x19x44; Waga (kg): 3.8; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt TBG601 Blender stołowy | 396 zł |
Blaupunkt Blender TBP601 1,75L 1500W Szklany HKBAUBKTBG60100Blender kielichowy TBG601
Wydajny blender stołowy z funkcją kruszenia lodu!
Przy pomocy blendera kielichowego... więcejzmiksujemy szybko i sprawnie wszystkie składniki, zawsze wtedy kiedy chcemy wykonać smoothie, koktajle, lody, musy owocowe lub zupę krem dla dziecka. Urządzenie to poradzi sobie również z kruszeniem lodu, który w letnie dni jest niezbędny do przygotowania napojów orzeźwiających.
Blender kielichowy TGB601 marki Blaupunkt z zaawansowanym systemem kontroli pracy ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 299 zł |
Blaupunkt TBG601 AGDM-BLE-BLA-015Blender kielichowy TBG601, Blaupunkt Przy pomocy blendera kielichowego zmiksujemy szybko i sprawnie wszystkie skład... więcejniki, zawsze wtedy kiedy chcemy wykonać smoothie, koktajle, lody, musy owocowe lub zupę krem dla dziecka. Urządzenie to poradzi sobie również z kruszeniem lodu, który w letnie dni jest niezbędny do przygotowania napojów orzeźwiających. Blender kielichowy TGB601 marki Blaupunkt z zaawansowanym systemem kontroli pracy wyposażony jest w poręczny szklany dzbanek o pojemności 1,75 l, w którym można zmiksować koktajl lub zupę krem dla 2-3 osób. Materiał, z którego go wykonano pozwala na kruszenie lodu bez obawy o pęknięcie lub zarysowanie dzbanka. W pokrywie umieszczono dodatkowy mały otwór, który pozwala na dodawanie składników w trakcie miksowania.W zestawie znajduje się także popychacz ułatwiający miksowanie większych i twardszych składników. W przypadku tego modelu, moc maksymalna silnika, do budowy którego użyto wysokiej jakości łożyska doskonale rozprowadzające ciepło i nienagrzewające się, wynosi 1500 W i przyda się ona zawsze wtedy, gdy planujemy przygotować masło orzechowe, pesto lub hummus. Parametr ten pozwala urządzeniu także na dłuższą pracę bez konieczności robienia częstych przerw. Prędkość obrotowa specjalnie zaprojektowaneg Komputronik.plZłóż skargę | 279 zł |
Blender kielichowy BLAUPUNKT TBG601Blender kielichowy marki Blaupunkt o mocy 1500 W. Wyposażony jest w poręczny szklany dzbanek o pojemności 1,75 l Electro.plZłóż skargę | 279 zł |
Blender kielichowy BLAUPUNKT TBG601Blender kielichowy marki Blaupunkt o mocy 1500 W. Wyposażony jest w poręczny szklany dzbanek o pojemności 1,75 l... Avans.plZłóż skargę | 279 zł |
Blaupunkt Blender kielichowy Blaupunkt TBG601, 1,75L, 1500WAkces-markt.pl Złóż skargę | 305 zł |
Blaupunkt Blender TBP601 1,75L 1500W Szklany 108846Blender kielichowy TBG601
Wydajny blender stołowy z funkcją kruszenia lodu!
Blender kielichowy TGB601 marki Blaupunkt z zaawansowanym systemem kontroli pracy ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 299 zł |
Blender kielichowy BLAUPUNKT TBG601Blender kielichowy marki Blaupunkt o mocy 1500 W. Wyposażony jest w poręczny szklany dzbanek o pojemności 1,75 l... Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
Blaupunkt TBG601 1,75lBezpieczeństwo: OleOle.plZłóż skargę | 279 zł |
Blaupunkt,Blender kielichowy TBG601, 1300 WBlender Blender przenośny Szklany Blender Blendery automatyzują wiele czynności związanych z przygotowywanie EmpikZłóż skargę | 279 zł |
Blaupunkt TBG601 1,75lBezpieczeństwo: RTV Euro AGDZłóż skargę | 299 zł |
Blender kielichowy Blaupunkt TBG601, 1,75L, 1500W - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 299 zł |
Blender kielichowy Blaupunkt TBG601, 1,75L, 1500W | 318 zł |
Blender kielichowy Blaupunkt TBG601 1500WBlender kielichowy Blaupunkt TBG601 Szybka i sprawna praca Przy pomocy blendera kielichowego Blaupunkt TBG601 zmiks... więcejujemy szybko i sprawnie wszystkie składniki, zawsze wtedy kiedy chcemy wykonać smoothie, koktajle, lody, musy owocowe lub zupę krem dla dziecka. Urządzenie to poradzi sobie również z kruszeniem lodu, który w letnie dni jest niezbędny do przygotowania napojów orzeźwiających. Prosta obsługa Blender kielichowy Blaupunkt TBG601 z zaawansowanym systemem kontroli pracy wyposażony jest w poręczny szklany dzbanek o pojemności 1,75 l, w którym można zmiksować koktajl lub zupę krem dla 2-3 osób. Materiał, z którego go wykonano pozwala na kruszenie lodu bez obawy o pęknięcie lub zarysowanie dzbanka. W pokrywie umieszczono dodatkowy mały otwór, który pozwala na dodawanie składników w trakcie miksowania. W zestawie znajduje się także popychacz ułatwiający miksowanie większych i twardszych składników. Duża moc W przypadku tego modelu, moc maksymalna silnika, do budowy którego użyto wysokiej jakości łożyska doskonale rozprowadzające ciepło i nienagrzewające się, wynosi 1500 W i przyda się ona zawsze wtedy, gdy planujemy przygotować masło orzechowe, pesto lub hummus. Parametr ten pozwala blednerowi kielichowemu Blaupunkt TBG601 także na dłuższą pracę bez konieczności robienia częstych przerw. Regulacja prędkości Prędkość obrotowa specjalnie zaprojektowaneg Vobis.plZłóż skargę | 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!