Ceny na Blaupunkt B-Stream Box (DV8535)
Zdjęcia 6 | od 315 do 457 zł Odtwarzacz multimedialny Blaupunkt to certyfikowany przez Google telewizor, który można zaklasyfikować jako rozwiązanie ze średniej półki. Model działa w parze z oficjalnym Android TV 9, a ten system operacyjny wyróżnia się interfejsem dostosowanym do ekranów telewizyjnych oraz możliwością dostosowania (sortowania) ikon na ekranie menu głównego. Wśród bonusów platformy jest obsługa funkcji GoogleCast, która ułatwia strumieniowanie treści z urządzeń mobilnych, a także sterowanie głosowe. Odtwarzacz multimedialny Blaupunkt B-Stream Box z łatwością odtwarza 10-bitowe treści wideo 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę. W tym celu urządzenie wyposażono w potężny silnik Amlogic S905X2 z 4 rdzeniami i obsługuje popularne kodeki na poziomie sprzętowym, w tym VP9 Profile2 i H.265. Oprócz tego war...to podkreślić wsparcie dla HDR. Do podłączenia dekodera do Internetu oferowane jest Wi-Fi 5 i port LAN 100 Mb/s, a do odtwarzania plików z nośników zewnętrznych - czytnik kart i USB 3.2 gen1. Wśród innych cech warto podkreślić wygodny pilot z mikrofonem, lakoniczny design i skromne wartości pojemności pamięci RAM i wbudowanej pamięci (odpowiednio 2 i 8 GB). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt B-Stream TV Box 8 GB odtwarzacz multimedialny | 457 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K BLAUPUNKT Android TV Box B-Stream | 315 zł |
Blaupunkt Odtwarzacz multimedialny Blaupunkt B-Stream TV Box 8 GB | 332 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K BLAUPUNKT Android TV Box B-Stream B-STREAM BOX | 315 zł |
Android TV Box B-STREAM Blaupunkt, 4K UHD | 329 zł |
Odtwarzacz multimedialny Blaupunkt B-Stream TV Box 8 GB | 339 zł |
Odtwarzacz multimedialny Blaupunkt B-Stream TV Box 8 GB - DARMOWY PACZKOMA | 315 zł |
Odtwarzacz multimedialny Blaupunkt B-Stream TV Box 8 GB | 345 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!